Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nom kiepsko troche

Opublikowano

chcialem napisać że turbo szybko padnie ale patrze ze awx :) 14x mysle ze wypluje :)

Opublikowano
  • Autor

chcialem napisać że turbo szybko padnie ale patrze ze awx :) 14x mysle ze wypluje :)

Myslisz? po cichu liczylem ze moze zlapie 150km.

Opublikowano

da rade, wszystko zalezy od silnika, bez hamowania ciezko powiedziec

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem,a co sadzisz o programie?

Opublikowano

nie chce klamac ale 150-155

chyba Ci licznik przekłamuje troszkę, sprawdź predkość VAGiem, na klimatroniku albo porównaj z GPSem

U mnie na 5 biegu i 3000obr jest ok 145-150km/h

Opublikowano
  • Autor

nie chce klamac ale 150-155

chyba Ci licznik przekłamuje troszkę, sprawdź predkość VAGiem, na klimatroniku albo porównaj z GPSem

U mnie na 5 biegu i 3000obr jest ok 145-150km/h

Nie przeklamuje napewno,mowilem ze mam najdluzsza skrzynie w AFN.Przy 140 zawsze mialem i mam 2800-2850 obr[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 14:15_________________________________________________A przy 100 mam 2000-2050 obr

Opublikowano

mój na desce przy 140 ma 3000obr, samo to że masz najdłuższą skrzynie to mniej będzie na papierku Nm no ale to już szczegóły

jak logi były w cztery osoby robione to nie za bardzo można określić ile tam koni, pokaż co Kpower pokazał, rób na 3 biegu od 1000 do 4500obr i na luz i toczysz się do 70km, w necie sprawdź jakie masz ciśnienie atm, temp. i go uwzględnij no i waga czyli masa auta+osoby+paliwo

Opublikowano

Rozumiem,a co sadzisz o programie?

ja bym wiecej dmuchnął i dolał paliwa z przewagą tego pierwszego ;)

Opublikowano

Rozumiem,a co sadzisz o programie?

ja bym wiecej dmuchnął i dolał paliwa z przewagą tego pierwszego ;)

chyba tylko i wylacznie w celu bezsensownego meczenia sprezarki ...

Opublikowano

mowie o ok 50 mbar, ale kazdy ma inny styl robienia programów

Opublikowano
  • Autor

Ciesze sie ze wszystko OK. :naughty: :naughty: :kox::good:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 09:00_________________________________________________aha,jeszcze chcialem zapytac jaka powinna byc ustawiona dawka na nastawniku?

Opublikowano

a jaka jest?

Opublikowano
  • Autor

byla 2.8 ustawilem 4.0 .Moze wrocic do 2.8

Opublikowano

wroc

Opublikowano
  • Autor

aha czyli na 2.8 ustawic. OK

Opublikowano

3.0 :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mala roznica :tongue4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 12:21_________________________________________________Panowie jeszcze mam pytanko na zimnym silniku dymi mi niewiadomo na co-zapach niespalonej ropy.Jak odpale i jade nie cisne biegi zmieniamy przed 2 tyś.To niezle daje dym taki niewiadomo jaki,ani czarny ani niebieski.Na postoju tez sobie dymi,problem sie rozwiazuje jak sie nagrzeje wtedy wszystko jest ok.Dzis sie zdziwilem bo na wskazniku bylo juz 75 a na swiatlach jak stalem byl delikatny wiatr i widzialem jak kopci.Dawke mam 4.0 nie mialem czasu zmienic.Nie ma kata i egr[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 18:01_________________________________________________Aha i to raczej nie wtryski bo jak mu daje na cieplym to nie wali odziwo na czarno jak na serii,a ze spalania jestem zadowolony,bo wyszlo mi na calym baku 1200 i nie zapalila sie jeszcze rezerwa.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 18:03_________________________________________________Witam.Panow jeszcze raz przez przypadek zerknalem w dynamiczny 004 i troche sie zaniepokoilem

Bo sterownik wyznacza atdc a jest btdc na serii to samo bylo :

http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_56776.html

tutaj statyczny BS +MS

http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_46871.html

robione vag-comem 311

Opublikowano

to jest blad etykiet vaga :)

Opublikowano
  • Autor

tez tak myslalem,choc ta dosc twarda-nie ladna praca silnika mnie zmylila.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.