Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lampa_2.jpg

Witam!

Czy do takiego podświetlenia doczepiła by się policja??

Chodzi mi o oświetlenie ziemi z tyłu samochodu, fakt zdjęcie trochę za bardzo oddaje efekt ale robione telefonem.

W standardowych oprawkach zamontowałem w każdej po 14 ledów koloru białego zimnego 10 000mcd. Czyli w sumie na rejestracje oświetla 28 takich ledów.

Opublikowano

Chyba nie powinni, jeszcze powinni Ci podziękować bo z daleka widać jaki jest numer a to im ma przecież pomóc. Światło białe więc wszystko powinno być :good:

Opublikowano

ja jeżdzę dosyć długo z takimi lampkami nad rejestracją po UK,byłem w DE i PL-żadnych problemów :wink4:

a tak to u mnie wygląda

fb9619ccfe27e614m.jpg507e9639c3597917m.jpg43e8a6d9ebc12ab5m.jpg

Opublikowano

ja jeżdzę dosyć długo z takimi lampkami nad rejestracją po UK,byłem w DE i PL-żadnych problemów :wink4:

a tak to u mnie wygląda

fb9619ccfe27e614m.jpg507e9639c3597917m.jpg43e8a6d9ebc12ab5m.jpg

Efekt naprawdę super :good: też chyba pomyślę nad ledami raz że efekt a dwa badziewne te lampeczki zwykłe szybko padają :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Jak zwykłe ledy zamordujesz na jednym oporniczku tez będą padać. Mi padło chyba 7 po 1,5 godzinnej jeździe. Wszystko chodzi i prąd. Ja zaradziłem kłopot innym sposobem. Mam to zrobione tak, ze w środku standardowej oprawki zamontowałem 14 ledów białych równolegle, do każdego z osobna rezystor 550 ohm. Przy takim połączeniu na diodach po rezystorach jest grubo ponad 3V i prawie 290mA. Ja zamontowałem w szeregu na kablu zasilającym rezystor 78ohm 2W i po nim na diodach mam 2,8V i całość jednej lampki pobiera tylko 90mA. Po tym dużym rezystorze na opornikach przed diodami przy 12V mam tylko 6,06V a przy uruchomionym silniku (14,3V) jest 6,36V. W takim układzie diody wytrzymują 11lat :naughty:

Pozdrawiam i polecam, koszt niewiele większy od lampek a efekt całkowicie inny :hi:

Opublikowano

Lampa_2.jpg

Witam!

Czy do takiego podświetlenia doczepiła by się policja??

Chodzi mi o oświetlenie ziemi z tyłu samochodu, fakt zdjęcie trochę za bardzo oddaje efekt ale robione telefonem.

W standardowych oprawkach zamontowałem w każdej po 14 ledów koloru białego zimnego 10 000mcd. Czyli w sumie na rejestracje oświetla 28 takich ledów.

co to za ledówki?? gdzie kupiłeś???

Opublikowano

co to za ledówki?? gdzie kupiłeś???

mi to bardziej na smd wygląda-ja mam takie i tak świeci-ledy świecą jaznym kolorem,ale nie ma takiego blasku i "snopa|" światła
Opublikowano

ja mam taż ledowe podświetlenie podobne jak koledzy i niedawno byłem na przeglądzie i goście niechciał mnie puścić i jakimś czyjnikiem mierzył ale zmieściłem się w jakiejś normie, bo mówił że nie może za jasno świecić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.