Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spray na przyciemnianie szyb


moscic

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem powinniśmy jako zainteresowani zrobić ściepę dla odważnego, który by próbował takie wynalazki. Dla zainteresowanych to pici kłak a dla eksperymentatora ryzyko. Nie wiem jakby to miało wyglądać, ale myślę że uczenie się na czyichś błędach jest OK ale nie we wspólnocie a4. Może ktoś ma inny lepszy pomysł (byłoby fajnie). Innym wyjściem może być utworzenie grupy "eksperymentatorów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypatrz się efektom ... ten lakier jest jakby rozwodniony ... jestem ciekaw czy widać na szybie jakieś "ziarno" z tego lakieru.

Tak sobie myślę czy te fabrycznie przyciemniane szybki chyba są właśnie malowane.

Zgadza sie, ten lakier jest jakby rozwodniony. Splywajac po szybie tworzy cienka warstwe. Wydawac by sie moglo ze nic nie ma. Ale z drugiej strony szyby to wyglada jakby byla czarna. I wlasnie ten efekt podoba mi sie :) W nastepnym roku zrobie poprawke. A poki co to testuje to co juz zrobilem :> Bo chce wiedziec jaka jest trwalosc tego. Mysle ze uda mi sie zrobic to idealnie. Czlowiek uczy sie na bledach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...