Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spray na przyciemnianie szyb


moscic

Rekomendowane odpowiedzi

Na aucie jeszcze nie. Ale bede stosowac. Jak pogoda dopisze to w ten weekend. Tylko z ta pogoda w anglii to niestety roznie bywa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem wygodna sprawa. Ciekawe jak z trwałością, ale chyba se pykne coś takiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj teraz użyć rozpuszczalnika i zmyć to z tego kubka, zobaczymy ja ze zmywaniem tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba zapomniał o nas :P

mam nadzieje ze niedługo sobie przypomni i sie pochwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo spłynęło po aucie i jest wersja z przyciemnianym lakierem :polew:

a tak na serio to i mie ciekawi jak ten speyfik ma się do trwałości, może kolega powinien wystawić dzbanek na dwór na jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na niskie temperatury bo u nas jest zimniej jak w angli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można powiedzieć, że seryjnie jak cię miśki zatrzymają, albo rozpucha i trzeć aż się dziura zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spoznienie :) Spreyem malowalem ale... nie ma sie czym chwalic :polew: Robilem to pierwszy raz. I musze powiedziec ze warunki musza byc jak przy lakierowaniu samochodu. Po drugie dobrze umyta szyba (woda z plynem do mycia naczyc) to chyba troche za malo. Trzeba jeszcze dobrze odtluscic szybe. Tak przynajmniej mi sie wydaje. Bo niby umylem kilka razy ta woda a i tak mialem wrazenie przy malowaniu ze jest jakas tlusta.

Coz... Ogolnie to popelnilem kilka bledow. Pierwsza szybe robilem na zewnatrz. Nigdy wiecej na zewnatrz. Druga szybe pomalowalem za szybko drugi raz.

Podsumowujac: Gdyby robota zostala zrobiona bardzo dobrze to mysle ze efekt bylby naprawde zadowalajacy (czysta odtluszczona szyba, odpowiednie pomieszczenie do tego). Chce to zrobic jeszcze raz ale najpierw musze zmyc obecne. Jeszcze nie wiem jak :)

Gdybym byl w polsce to na pewno nie bawilbym sie w te wynalazki. Ale tutaj w anglii.... Za przyciemnienie szyb w moim samochodzie zazyczyli 280 funtow :wallbash:

Jest jeszcze jedna sprawa. Na tylniej szybie jest ogrzewanie. Malujac tym spreyem wszystko splywa w dol. Kat nachylenia tej szyby jest dosyc duzy w sedanie. A po drugie nie wiem jak bedzie splywac po tym ogrzewaniu. Wiec za tylnia szybe nawet nie mam zamiaru sie brac.

To bylo do samej pracy. Ale jak ogolnie to wyglada. Z zewnatrz podoba mi sie bardziej niz folia. To dziwne ale z zewnatrz patrzac to wyglada to dosyc ciemno. Dwie warstwy i szyba na zewnatrz wygladala jak czarna. A od srodka to tak jakby szyba byla tylko troche przyciemniona (jezdzilem w samochodzie w ktorym byla folia wiec mam porownanie :)). Gdyby nie te moje bledy to naprawde efekt by mi sie podobal. I gdyby byla mozliwosc uslugi takiej zamiast folii to pewnie bym to wzial.

A co do trwalosci. Jezdze tutaj praktycznie sam. Czasami ktos z tylu. Wiec szyby rzadko otwieram. Ale po tym miesiacu (??) jak na razie jest ciagle tak samo. Troche tak pojezdze. Na pewno jeszcze przez zime. Zobaczymy czy cos zacznie schodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bede oklejac folia. Ale w polsce. Bo 280 funtow w zyciu nie zaplace za przyciemnienie szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dać to do lakiernika w PL ... rozwalił by pojemnik zlał lakier i pomalował z pistoletu bo malować z puszki to można graffiti na ścianach.

a i tak dobre przygotowanie to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie z taki efekt przyciemnienia to całkowicie czarna szyba bedzie.

Przypatrz się efektom ... ten lakier jest jakby rozwodniony ... jestem ciekaw czy widać na szybie jakieś "ziarno" z tego lakieru.

Tak sobie myślę czy te fabrycznie przyciemniane szybki chyba są właśnie malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...