Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przetarty tunel po wymianie radia


Onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Jakiś czas temu wymieniałem radio ori na inne i już pomijając to że namordowalem sie przy wymianie to troche mi się tunel przetarł. I powiedzcie mi czy jest jakis sposób na zrobinie tego czy tylko wymiana??? Bo jak mus to wymienie tak byc nie może :kox:

32758214.jpg

98377244.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2DIN? Jakby co to mam tunelik czarny. :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie paskudnie:/ Jeżeli nie ma innej możliwości to wymienię tak nie będę jeździł. Niestety mam 1 din i kolor swing.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 17:43_________________________________________________A powiedzcie mi jeszcze czy bez problemu wchodzi tunel o B7?? Bo jest na sprzedanie w dobrych pieniądzach ale nie wiem czy pasuje. A pasowało by bo słyszałem, że te od B7 już nie są tak podatne na zarysowania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od b7 pasuje na 100% mam taki u siebie lepsze wykonanie

Potwierdzam ja tez mam z B7 i już się nic nie przeciera :kox: :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze ta zaślepka na górze co jest nad przyciskami od awaryjnych i esp to moze zostać z poprzedniego tunelu czy musi być tez od nowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostra walka musiała być, że takie straty :decayed:

Nic już nie zrobisz z nim... jak pisali wymieniać.... Z tego co widzę po zdjęciach to jakiś jasny szary i na alledrogo były takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomalować to farbami do skór. Ja już próbowałem w niewidocznym miejscu i jest gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomalować to farbami do skór. Ja już próbowałem w niewidocznym miejscu i jest gitara

Możesz podesłać jakieś foto?? Myślałem o tym ale nie wiem czy dobiorę taki kolor i ja mam to w widocznym miejscu:/ Dlatego chyba lepszym rozwiązaniem będzie wymiana.

Widzę, że jesteś z Łodzi także może podjade w piątek i zobacze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w niedzielę zapraszamy na spoty pod real godzina 18, skoro jesteś z Łodzi czemu na spotach się nie pokazujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z samej Łodzi. Dlatego piszę, że w piątek by mi pasowało bo i tak będę w Łodzi.... Więc jakby dało radę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...