Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przetarty tunel po wymianie radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów. Jakiś czas temu wymieniałem radio ori na inne i już pomijając to że namordowalem sie przy wymianie to troche mi się tunel przetarł. I powiedzcie mi czy jest jakis sposób na zrobinie tego czy tylko wymiana??? Bo jak mus to wymienie tak byc nie może :kox:

32758214.jpg

98377244.jpg

Opublikowano

Masz 2DIN? Jakby co to mam tunelik czarny. :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Strasznie paskudnie:/ Jeżeli nie ma innej możliwości to wymienię tak nie będę jeździł. Niestety mam 1 din i kolor swing.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 17:43_________________________________________________A powiedzcie mi jeszcze czy bez problemu wchodzi tunel o B7?? Bo jest na sprzedanie w dobrych pieniądzach ale nie wiem czy pasuje. A pasowało by bo słyszałem, że te od B7 już nie są tak podatne na zarysowania :kox:

Opublikowano

od b7 pasuje na 100% mam taki u siebie lepsze wykonanie

Opublikowano

od b7 pasuje na 100% mam taki u siebie lepsze wykonanie

Potwierdzam ja tez mam z B7 i już się nic nie przeciera :kox: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A powiedz mi jeszcze ta zaślepka na górze co jest nad przyciskami od awaryjnych i esp to moze zostać z poprzedniego tunelu czy musi być tez od nowego??

Opublikowano

Może - wszystko jest to samo, więc jak masz w dobrych piniędzach to się wcale nie zastanawiaj :good:

Opublikowano
  • Autor

Podziekował :hi:

Pozdrawiam

Opublikowano

A nie ma za co :wink4:

Opublikowano

Ostra walka musiała być, że takie straty :decayed:

Nic już nie zrobisz z nim... jak pisali wymieniać.... Z tego co widzę po zdjęciach to jakiś jasny szary i na alledrogo były takie

Opublikowano

Masz 2DIN? Jakby co to mam tunelik czarny. :cool1: :gwizdanie:

Na zdjęciu przecież widać ze 1DIN. :chytry:

Opublikowano

Możesz pomalować to farbami do skór. Ja już próbowałem w niewidocznym miejscu i jest gitara

Opublikowano
  • Autor

Możesz pomalować to farbami do skór. Ja już próbowałem w niewidocznym miejscu i jest gitara

Możesz podesłać jakieś foto?? Myślałem o tym ale nie wiem czy dobiorę taki kolor i ja mam to w widocznym miejscu:/ Dlatego chyba lepszym rozwiązaniem będzie wymiana.

Widzę, że jesteś z Łodzi także może podjade w piątek i zobacze :gwizdanie:

Opublikowano

Kolego w niedzielę zapraszamy na spoty pod real godzina 18, skoro jesteś z Łodzi czemu na spotach się nie pokazujesz?

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem z samej Łodzi. Dlatego piszę, że w piątek by mi pasowało bo i tak będę w Łodzi.... Więc jakby dało radę....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.