Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

To wlasnie zrobilem. Zagladalem tez pod zaslepki, czy aby na pewno znajduja sie tam spryskiwacze. Sa na swoim miejscu, wyciagaja sie bez problemu (zrobilem to palcami). I teraz pozostaje pytanie, czy po prostu nie sa podpiete pod komputer, czy zbiorniczek, czy moze sa czyms usyfione i dlatego nie chca sie odpalic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: heheh no to jest nas dwoch ja tez szukam ale w b6 sprawdz pompke czy wogole pompuje plynik do spryskow bo jesli przeczytasz cay ten temat to sie kapniesz ile rzeczy moze bc przyczyna nie dzialanie spryskow :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberos tak wyglada ten zbiornik z pompkami:

aaadr3.jpg

Basen napisz cos wiecej o tym ciagnieciu wiazki do kompa :gwizdanie:

chciałbym odsiwżyć temacik (proszę nie mieć za złe) mam zderzak ze spryskami, przewody tez pociągnięte - jak to w wewrsji na Sweden :naughty: ale nie myje mi lampek :confused4: nawet silniczka nie słychać nic nie wyjeżdżą nic zero... co w moim autku jest?? podaje VIN niech ktoś looknie na ETKE please :notworthy:

VIN: wauzzz8e33a209228

chciałbym to jak będzie cieplej porobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego innego auta pasują spryski ? Mam zderzak s line. Czy z octavii II podejdą? Co myślicie na temat tych uniwersalnych? bo nikt się nie wypowiedział jeszcze. Jest sens? Da się ułożyć, podłączyć, żeby pracowały jak ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego innego auta pasują spryski ? Mam zderzak s line. Czy z octavii II podejdą? Co myślicie na temat tych uniwersalnych? bo nikt się nie wypowiedział jeszcze. Jest sens? Da się ułożyć, podłączyć, żeby pracowały jak ori?

Chcesz włożyć uniwersalne? :shocked: Jak to będzie wyglądało... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie przeciez wlasnie czy idzie je ulozyc zeby wygladaly jak seryjne czyli na rowni ze zderzakiem

Uniwersalnych tak nie ułozysz w B6,w B5 przed liftem można kombinować. W Twoim przypadku polował bym na nakładkę pod spryski a dół S-line sobie przełożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej chyba nie rozumiesz o co mi chodzi :P. Mam kupiony zderzak z miejscem na spryski i szukam teraz spryskow i pompki, chodzi mi o to, z jakiego auta jeszcze podejda spryski? Z octavii? Passata? Jesli mowicie, ze sie nie da ulozyc tych uniwersalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , podlanczm sie pod temacik , ktos juz moze wie jak nalezy podlaczyc spryski w B6? , chodzi o sprawy elektryki , czy trzeba bawic sie z przekaznikami jak w modelu B5?

Bardzo prosze o pomoc , spryski zalozone , pompka tez i zero uzytku :wallbash:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswierzam temat, jak to podłączyć? :)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 06:45_________________________________________________Panowie gdzie podłączyć pomkę spryskiwaczy reflektorów?? Pod jaki Pin ewentulanie gdzie się wpiąć??[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 16:27_________________________________________________Mam rozwiązanie (lepsze niż ori):

Kupujemy:

http://ase.hoste.pl/sklep/index.php?p4,przekaznik-czasowy-1tr30

(+ i masa) prowadzimy prosto z aku (na + zakładamy bezpiecznik 5A) może w weekend zrobię zdjęcia to pokażę którędy prowadziłem kable po zdjęciu nadkola i zbiorniczka widać świetne miejsce (pod pompą ABS) do montażu modułu

do modułu sygnał sterujący bierzemy z pompki do szyb (z czarnego przewodu), masę z aku dzielimy 1 przewód do pompki od świateł drugi do modułu + z aku do modułu i przez niego do pompki. Robimy test jeżeli czas od włączenia spryskiwaczy szyb do włączenia spryskiwaczy świateł jest zbyt długi/krótki regulujemy ustawienia przekaźnika zwłocznego i już gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten przekaźnik zewrze styki czyli po ustawionym czasie dopiero przepuści prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie ciekawe ciekawe. Spróbuj to wyrezać to na pewno dużo ludzi pójdzie w twoje ślady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już to mam zrobione :):P [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 00:20_________________________________________________Mam pytanie ile ori spryski na reflektor go spryskują po aktywacji (przytrzymaniu) manetki sprysku szyb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...