Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda,ze do b6 nei pasuja.Pompka jest taka sama jak w b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już to mam zrobione :):P [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 00:20_________________________________________________Mam pytanie ile ori spryski na reflektor go spryskują po aktywacji (przytrzymaniu) manetki sprysku szyb??

No właśnie jak długo spryski jak juz sie załącza spryskują lampy, bo oryginał robi to chyba 2 sek i sie wyłącza mimo dłuższego przytrzymywania dźwigni spryskiwacza.

A przy takim przekaźniku czasowym to sie włączą z opóźnieniem ale nie wyłącza automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W mojej padlince nie zabardzo chcą działać spryskiwacze xenonow, zero reakcji jakby ich wogule nie było .

Sprawdzałem bezpieczniki są w porządku. Nawet nie pamiętam czy wcześniej działały bo autko mam dopiero od 6 miesięcy .

Ktoś mi podpowiedział ,ze być może nie są wogule podłączone, najakiejs kostce w zderzaku a z uwagi na to ,że autko miało małą kolizje z przodu całkiem możliwe

Proszę o jakąś podpowiedz co może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna kostka z przodu, przytrzymaj manetkę sprysku szyby na dłużej niż 3 sek. jeżeli nie zadziałą to sprawdź czy jest podłączona pompka. Podnieś samochód tak aby koło od kierowcy było w powietrzu. Zdemontuj kolo i odchyl nadkole (po uprzednim odkręceniu go) Zobaczysz biały zbiornik i wtyczkę wychodzącą z boku (to czujnik poziomu płynu) na dole od strony wew. błotnika będziesz miał pompkę namacaj ręką czy idą od tej pompki kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Posluchałem sie kolegi Trzcina 80 zdemontowałem lampe ,bo tak wydało mi się prościej i okazało się , że pompka wogole nie pracuję.

Po wymianie wszystko wróciło do normy i jest Git :good:

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzisiaj zrzucilem nadkole i zrobiłem testa pompce, nie za bardzo jej się chce działać, sprawdziłem z prostownikiem i nie robi nic...ile kosztuje taka pompka ??? a i jeszcze jedno po podniesieniu zaslepek idzę że w lewej mam tylko jedną dyszę a druga jakby przez kogoś wyciągnięta... co robic????[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:36_________________________________________________

Jesli masz wersję Skandynawska to raczej masz spryski, zajrzyj czy masz dwie pompki w zbiorniczku spryskiwacza

przez nadkole?

tqk też zrobilem i klops... pompka padaka.... a cey ne znam jakbym mial zastąpić czyms....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pytanie czy te dysze nie będą powodować też braku wyjeżdżania sprysków... lewa strona mam tylko jedna dysze a druga bez tego ciulstwa przez ktore leci woda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kurde ja to się mam, znowu przestały działac spryskiwacze lamp

Okazuje się, ze nie dostaje pompka zasilania (sprawdzane miernikiem)nie mama pojęcia gdzie może leżeć problem bezpiecznik w porządku :mysli: Podpowiedzcie coś będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglądają uchwyty spryskow do zderzaka?

Bo jak patrze na spryskiwacze na allegro to nie wiem jak je połączyć ze zderzakiem.

Czy jeszcze cos będę potrzebował oprócz wspomnianych sprysków,( chyba uchwytów), pompki, zbiorniczka czy rurek ( nie mowie juz o elektronice)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elvis80

to jest jakieś pojeb.... mam problem z tymi spryskami... pompka robi zwarcie, prądu na dojściu nie mam.... dziwne rzeczy :wallbash: jeśli ma pompka zwarcie to czemu mi nie wysadza bezpiecznika...ale w sumie jak nie dochodzi prąd to musi być gdzieś to odłaczone...czy ma koś pojęcie gdzie mogli SZKOPY to odłaczyć....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pytanie czy te dysze nie będą powodować też braku wyjeżdżania sprysków... lewa strona mam tylko jedna dysze a druga bez tego ciulstwa przez ktore leci woda....

Witam ,mi też nie działają spryski i dodatkowo też nie mam tej dyszki spryskiwacza, dokładnie jak kolego z lewej strony. Jutro biorę się za wymianę pompki, tylko może ktoś wie gdzie dostać tą dyszę i czy w ogóle jest do kupienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakieś pojeb.... mam problem z tymi spryskami... pompka robi zwarcie, prądu na dojściu nie mam.... dziwne rzeczy :wallbash: jeśli ma pompka zwarcie to czemu mi nie wysadza bezpiecznika...ale w sumie jak nie dochodzi prąd to musi być gdzieś to odłaczone...czy ma koś pojęcie gdzie mogli SZKOPY to odłaczyć....???

_________________________________________________

nikt tego nie odłanczał kolego poprostu nie miałeś sprysków a ktoś to dołozył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...