Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Standardowy czarny arnold


krzysieqakces

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać, żadnych większych zmian nie było, raczej standardowe procedury :hi: Dodam więcej szczegółowych zdjęć gdy będę miał czas je zrobić :>

Nie bijcie za felgi :D

Nie przesadzaj, felgi jak felgi, rzecz gustu, do tego zmienić łatwo.

Natomiast co do auta, to przydało by się naprawę blacharską na lewym boku poprawić, bo bardzo nierówno leżą poszczególne elementy.

Poza tym ja nie lubię brewek.

A tak to auto OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wysoko stoi :shocked: kurcze ja tez miałem 1BA ale chyba jakoś niżej mi się wydaje że było :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zawieszenie to jest masakra totalna, teraz będę chciał je zmienić jak najszybciej, niedawno wymieniałem wszystkie wahacze, teraz przyszedł czas na amorki i springi, ale się jeszcze zastanawiam jakiej firmy i ile obniżyć żeby zaraz tych wahaczy nie stracić :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze nie było większych modów, a co robi poliftowa konsola przerobiona na 2DIN :naughty:

Pokaz jakas lepszą fotke tej konsoli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola zmieniona, kierownica, lampki tylne, kierunkowskazy tylne też. trochę już zadziałane w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich rzeczy które sobie przypominam:

- grill s4

- konsola 2din

- kiera s4

- lampy tylne

- komplet ledów

- chromowane nakładki na lusterka

- chrom ramki na zegarach

- końcówki wydechów

- jakieś tam radyjko przybajerzone

- grube nagłośnienie, jestem muzykiem więc kładłem nacisk na jakość dźwięku a nie na to, żeby było mnie słychać a nie widać ;)

a chcę obniżyć, może szybki sobie opierdziele jakąś folią. Ostatnio się uczyłem to robić, kupiłem taką zwykłą folię za 35zł, wyjąłem tylną szybę i się bawiłem, ale taką folią to sobie można śniadanie do roboty owijać a nie szyby, rysuje się strasznie, nawet gdy gumową końcówką wyciskałem wodę. No ale jak kupię taką porządną folię to chyba nie będzie większych problemów. Generalnie trochę plnów trzeba jeszcze włożyć żeby to wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsolka to chyba rzeźba z 1DIN, zrób coś z tą pseudo ramką wokół radia, na alegro mozna kupić plexe czarną, nawet połysk wycinasz sobie pod wymiar(ewentualnie zlecasz wyciecie) taki kawałem to max 30zł, malujesz czarnym matem i powinno być elegancko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjęcie jest staaare, teraz mam tam z nierdzewki wyciętą elegancką ramkę, opierdzieliłem ją Carbonem 3M i jest gitara :good:

no to co Ty tu ze starymi fotami :polew: :polew:

Iveee powiedz Panu :wallbash:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...