Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy poliftowe drzwi pasują do przedlifta?


Escalide88

Rekomendowane odpowiedzi

Pasowac pewnie pasuja ale zwróć uwagę na przetłoczenie w miesjcu gdzie jest mocowana klamka :cool1:

przed liftem jest inne niż po lifcie => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3899.0

domyślam sie ze piszac po lifcie masz na mysli po drugim lifcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sora brak "r" w Temacie

tak właśnie tak czy tam wszystko będzie ok bo chodzi mi ze gołe drzwi kupuje bez niczego czy mocowanie będą pasować klamka itp rok audi 2000 mój 97

chce kupic takie

audi-a4-b5-quattro-2-8-v6-apr-2000r-anglik-czesci-i1659077830.html

moje auto to imgp3315e.jpg

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:48_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-quattro-2-8-v6-apr-2000r-anglik-czesci-i1659077830.html#gallery zaznaczam ze to anglik

czy beda pasowac do

http://imageshack.us/photo/my-images/810/imgp3315e.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sora brak "r" w Temacie

tak właśnie tak czy tam wszystko będzie ok bo chodzi mi ze gołe drzwi kupuje bez niczego czy mocowanie będą pasować klamka itp rok audi 2000 mój 97

chce kupic takie

audi-a4-b5-quattro-2-8-v6-apr-2000r-anglik-czesci-i1659077830.html

moje auto to imgp3315e.jpg

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:48_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-quattro-2-8-v6-apr-2000r-anglik-czesci-i1659077830.html#gallery zaznaczam ze to anglik

czy beda pasowac do

http://imageshack.us/photo/my-images/810/imgp3315e.jpg/

kolega napisał Ci dość jasno że są inne :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale takze napisał ze "Pasowac pewnie pasuja ale zwróć uwagę na przetłoczenie w miesjcu gdzie jest mocowana klamka"

o to mi chodzi i chodzi takze o to czy tapicerka spokojnie od moich drzwi wraz ramka bedzie pasowac zaznaczam ze to ciagle drzwi od Anglika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale takze napisał ze "Pasowac pewnie pasuja ale zwróć uwagę na przetłoczenie w miesjcu gdzie jest mocowana klamka"

o to mi chodzi i chodzi takze o to czy tapicerka spokojnie od moich drzwi wraz ramka bedzie pasowac zaznaczam ze to ciagle drzwi od Anglika

przeczytałeś ten link co wkleiłem w moim poscie??? Bo chyba nie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Czy tak cięzko porównac dwoje drzwi i dostrzeć różnice ? podpowiedź dostales na temat wytłoczen drzwi pod klamke, skoro są inne to jak chcesz miec 3 sztuki drzwi przedliftowe i jedne poliftowe ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

avantsrebrny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienia 4 paty drzwi to po 1 a po 2 czytam artykuł a i co do Pana powyżej to dla świadomości nie mam małych listw sa zdjęte i zaszpachlowane

chodziło mi tylko w temacie czy będą pasować klamka jest mało istotna byle by działała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą pasować tylko musisz wymienić 4 drzwi pozostaje jeszcze mała kwestia dotycząca przednich błotników bo masz małe listwy i musisz kupić takie dwie aby wymienić. Będą pasować te listwy napewno bo sam takie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Dzieki w końcu jakaś odpowiedz to tylko będę musiał dołożyć pewnie bo obecnie nie mam nigdzie listew tylko tuningowo było zrobione tak ze te listwy zaszpachlowano i zamalowano

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 12:39_________________________________________________tylko jeszcze jedno pytanie czy w każdych wersjach kombi srebrnych odcień lakieru się rożni bo o tym mowa nie była w artykule kolegi

mowa o Lifcie I i II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko będę musiał dołożyć pewnie bo obecnie nie mam nigdzie listew tylko tuningowo było zrobione tak ze te listwy zaszpachlowano i zamalowano

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 12:39_________________________________________________tylko jeszcze jedno pytanie czy w każdych wersjach kombi srebrnych odcień lakieru się rożni bo o tym mowa nie była w artykule kolegi

mowa o Lifcie I i II

zobacz jaki mają kod lakieru i będziesz wiedział jak maja taki sam to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny kolor jest o tyle "wredny" że nawet te same kody mogą nieznancznie się różnić odcieniem,weźmiesz np. drzwi z nnego auta,niby kod ten sam a odcień będzie widoczny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to zalezy gdzie i jak był eksploatowany samochód chodzi o garaż albo Dwór

Dziekuje wam serdecznie mozna zamknać temat pozdrawiam Karol

masz rację,jeden jeździ normalnie po ulicach,inny tylko w garażu :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...