Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Za ciepło???


prikrize

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!!

Mam nietypowy problem , a mianowicie gdy auto jest zimne i stoi w cieniu klimatronik z początku smiga ok , ale gdy stoi w cieniu lub się nagrzeje to nie działają mi guziki :

*wł\wył klimatyzacji

* zmniejszanie temp.

* zwiększanie obrotów wentylatora

i tu rodzi się moje pytanie dlaczego tak się dzieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz do wymiany... Wyjmij panel, rozbierz, popraw luty i powinno hulać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że ja nie znam się na tym i wolę nie zepsuć tego, chyba że jest ktoś na forum kto mógłby się tego podjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał sprubować ale to dopiero po powrocie z wakacji;p[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 16:27_________________________________________________Dzisiaj rozebrałem klimatronik i obejrzałem te luty i są one w dobrym stanie więc to może nie to?? Ale na wszelki wypadek podjadę do gościa żeby mi poprawił te luty zobaczymy czy to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zmierz połączenia zwykłym miernikiem, ja poprawiałem ze dwa razy a jak dopiero pomierzyłem to wyszło gdzie nie ma przejścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podjade do gościa on powinien dać rade[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 19:38_________________________________________________Byłem u gościa i poprawił mi on luty na wtyczce i na rezystorach czy jakoś tak. :decayed:

Pierwsze wrażenie że jest lepiej bo dawniej po ok 5-10min zacinał się, a teraz jechałem ok 15 min przez miasto i cały czas płynnie chodził. Ale okaże się w praniu jak to jest naprawdę przy większych wyprawach.

Także wielkie dzięki za pomoc jak zawsze okazaliście się pomocni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...