Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Black A4 2.0TDI Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pragnę przedstawić Wam nowy majówkowy nabytek :wink4:

Audi A4 Avant

produkcja: 16.11.2005r

silnik: 2.0 TDI BPW 140PS

skrzynia: manualna

Seria:

- nagłośnienie BOSE :kox:

- skórzana MultiFunkcyjna kierownica

- bluetooth

- fotele sportowe z pompowanymi lędźwiami

- zawieszenie 1BE

- alu na lato seryjne 17" opony Michelin 235/45

- pełny, kolorowy FIS

- tylna kanapa dzielona

- zmieniarka na 6CD w schowku

- czujniki cofania

- navi BNS -wgrana mapa 2010/2011 z polskim lektorem :cool1:

+kilka innych

Plany:

- chip robiony przez tune-up

- DPF out

- białe kierunki w lampach przednich

- tylne lampy diodowe

- podłokietnik

Zaraz po zakupie dokonałem następujących napraw/wymian:

- modyfikacja napędu pompy oleju

- czyszczenie pompowtryskiwaczy z wymianą uszczelnienia

- wymiana kompletnego rozrządu wraz z pompą wody

- wymiana oleju + kompletu filtrów

- chip zwiększający moc – program pisany indywidualnie pod auto :kox: :kox: :kox:

- szereg innych, drobnych prac konserwacyjno-serwisowych

- szczegółowa diagnostyka komputerowa, logi statyczne i dynamiczne

48203491.jpg

74189043.jpg

68104700.jpg

41321077.jpg

51480016.jpg

60143669.jpg

67610612.jpg

81304103.jpg

66239903.jpg

83425030.jpg

49407633.jpg

56040264.jpg

40859414.jpg

51574860.jpg

87547858.jpg

66634888.jpg

10329789.jpg

43535920.jpg

97113637.jpg

73410334.jpg

Opublikowano

xenonów nie masz w planie? :naughty:

PS.

zawsze myślałem, że BNS to ta z czerwonym ekranem pośrodku :gwizdanie:

Opublikowano

a co tam w schowku leży?? :polew: :polew:

ps fajne autko tylko podłokietnika brak na moje oko :good:

Opublikowano
  • Autor

xenonów nie masz w planie? :naughty:

PS.

zawsze myślałem, że BNS to ta z czerwonym ekranem pośrodku :gwizdanie:

xenon z czasem może wpadnie-wszystko zależy od tego czy będzie kasa :wink4:

tak wygląda moja navi: (zdjęcia zapożyczone)

99865935.jpg

dxbns.jpg

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 17:39_________________________________________________

a co tam w schowku leży?? :polew: :polew:

ps fajne autko tylko podłokietnika brak na moje oko :good:

chusteczki, ładowarka i durex'y :naughty: :naughty: :naughty:

podłokietnik też w planach :good:

Opublikowano

Autko :good: po co będziesz wywalał pomarańczowe kierunki nazbieraj kasy i walnij bixenon z białymi :naughty: Potem RNS-E,i te korby z tyłu :polew: aut.Powodzenia w modach.

Opublikowano

Tyy upierz troche te siedzenia, bo Ci laski za dużo ślimaczych śladów pozostawiały :decayed:

BNS to zarówno navi miedzy zegarami, jak i z czerwonym wyświetlaczem w tunelu. Ta z zegarami ma numery 4.XX, a w tunelu 5.XX.

Furka ładna, widziałem na własne oko :good: niestety wtedy nie chciała jeździć i nie dało rady objechać :P

Ledy do tyłu, bixy do przodu, sportowe kubły, rnse i bedzie jak moja wymarzona :D

Powodzenia w modach :good:

Opublikowano

furmanka koksik ... :kox: i zlewaj Szamek teksty o korbach z tyłu niech sobie będą.... :wink4:

Opublikowano

Szamek, powiedz mi dlaczego takie plamy są na prawym fotelu :mysli:

Opublikowano

A się czepiacie plam , pobrudzily sie hehe :naughty:

Nie no spoko fura , i słuszny kolor, gratulacje.

Opublikowano

fura bardzo podobna do mojej ale moja rada to gleba musi być :gwizdanie:

Opublikowano

Szamek, powiedz mi dlaczego takie plamy są na prawym fotelu :mysli:

Ty lepiej nie wnikaj czemu :tongue4:

Opublikowano

Szamek, powiedz mi dlaczego takie plamy są na prawym fotelu :mysli:

Ty lepiej nie wnikaj czemu :tongue4:

razem naplamiliście :?: :polew:

Opublikowano

Szamek, powiedz mi dlaczego takie plamy są na prawym fotelu :mysli:

Ty lepiej nie wnikaj czemu :tongue4:

razem naplamiliście :?: :polew:

no gdzie tam :dziura:

Opublikowano

hehe :polew:

Opublikowano

na obrotomierzu coś Ci pokazuje za niskie obroty, o co chodzi? :mysli:

Opublikowano

na obrotomierzu coś Ci pokazuje za niskie obroty, o co chodzi? :mysli:

tu masz odp

tak wygląda moja navi: (zdjęcia zapożyczone)

99865935.jpg

Opublikowano
  • Autor

Szamek, powiedz mi dlaczego takie plamy są na prawym fotelu :mysli:

to nie są plamy tylko słońce, tak padały promienie przez drzewa.

Odnośnie foteli to faktycznie są do prania bo są zakurzone i nawet jakby się wylało czystą wodę to plama zostanie :thumbdown: [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 16:01_________________________________________________

Tyy upierz troche te siedzenia, bo Ci laski za dużo ślimaczych śladów pozostawiały :decayed:

BNS to zarówno navi miedzy zegarami, jak i z czerwonym wyświetlaczem w tunelu. Ta z zegarami ma numery 4.XX, a w tunelu 5.XX.

Furka ładna, widziałem na własne oko :good: niestety wtedy nie chciała jeździć i nie dało rady objechać :P

Ledy do tyłu, bixy do przodu, sportowe kubły, rnse i bedzie jak moja wymarzona :D

Powodzenia w modach :good:

EGR wyczyszczony i wszystko jest teraz :good: :good: :good:

tak on wyglądał:

20110531_007.jpg

20110531.jpg

20110531_001.jpg

20110531_002.jpg

20110531_003.jpg

20110531_004.jpg

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 16:05

furmanka koksik ... :kox: i zlewaj Szamek teksty o korbach z tyłu niech sobie będą.... :wink4:

korbotronik mam gdzieś, ja z tyłu nie jeżdżę :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 16:06__

fura bardzo podobna do mojej ale moja rada to gleba musi być :gwizdanie:

zawieszenie ma obniżone względem standardowego i takie w zupełności wystarczy :wink4: w niższą glebę, gwinty i te sprawy będę bawił się w B5 :wink4:

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.