Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bialutka dupcia jak na zdjęciu na glebie i ładnej grafitowej feldze jest super... ale carny tez się broni.. :-)

Opublikowano
  • Autor

Nie no czarna franca jest spoko.Za jakis czas zapodamjeszcze dystans 10mm i wtedy kola ladnie siada bo niestety sa za bardzo schowane na ET43.225 wyglada zaskakujaco dobrze , myslalem ze bedzie o wiele gorzej.

Opublikowano

:slina: Auto jest naprawdę :kox: Ciekawe czy ktoś ma Rotory w B5 mogą fajnie wyglądać

kumpel ma w rs4 b5 tylko w 20",wygladaja kosa.......Tudzi wieksza gleba bedzie?

Opublikowano

mi się wydechy strasznie podobają :kox:, zazdroszcze bardzo takiego po obu stronach, nie ma znaczków na klapie - dla potencjalnego klienta z Polski auto było bite bo nie ma znaczków, miałem taką sytuację...

W kodach wyposazenia jest napisane czy byly dawane znaczki fabrycznie czy nie :decayed:

Opublikowano

:slina: Auto jest naprawdę :kox: Ciekawe czy ktoś ma Rotory w B5 mogą fajnie wyglądać

są w galerii B5
Opublikowano

:slina: Auto jest naprawdę :kox: Ciekawe czy ktoś ma Rotory w B5 mogą fajnie wyglądać

są w galerii B5

zaraz wrzuce tam jeszcze jedno foto b5 na rotorach.

turdzi planujesz jakas glebe ? bo troche wysko stoi ...

Opublikowano

Auto pierwsza klasa na tych felgach. A opona się ładnie naciągnęła. Nie podoba mi się, kiedy opona wychodzi poza rant felgi. Czy przy tych 211km większe felgi będą miały jakiś wpływ na spalanie?

Opublikowano
  • Autor

krzysiek23 raczej nie , moze szersze opony ale to dopiero jak mocy przybedzie.

Auto pierwsza klasa na tych felgach. A opona się ładnie naciągnęła. Nie podoba mi się, kiedy opona wychodzi poza rant felgi. Czy przy tych 211km większe felgi będą miały jakiś wpływ na spalanie?

wlasnie dlatego taki profil zeby nie mialoani na spalanie ani na osiagi

Opublikowano

kola zalozonel. moze wieczorem zalozone , na razie zdjecia z tel. moze wieczorem cos pykne

zdjcie0246p.jpg

zdjcie0247m.jpg

zdjcie0250k.jpg

zdjcie0251v.jpg

na zywca jest mega kozak :cool1:

Felgi ladne ale nie da rady opuscic jej troche :decayed:

...niekoniecznie az tak :wink4::kox::notworthy::cool1:

audirotiforma6.jpg

Opublikowano

Turdzi, to auto teraz tak wygląda, że nawet to że czarny i avant jakoś bym zdzierżył :bag:

:wink4:

W kodach wyposazenia jest napisane czy byly dawane znaczki fabrycznie czy nie

dobrze by było gdyby w kodach było również ze auta z us nie były bite i topione zanim nawet trafiły do salonu :naughty:

Opublikowano

ale opony moglyby byc ciut szersze

no zdjeciach to wyglada jakbys je mial sporo naciagniete, ale moze to tylko tak na fotach....

Tak czy siak na tych felach auto wyglada superancko - gratulejszyn, czapki z głów :hi:

Mi się strasznie ta felga podobała jak tylko ją wypuścili - szkoda że nie ma 21, bo od razu bym ją do siebie wrzucił :naughty:

Opublikowano

Turdzi fela zajebi******! :good:

Ale kurcze auto ma maly lek wysokosci :)

Opublikowano
  • Autor

Ale kurcze auto ma maly lek wysokosci

:polew: wystarczy ze mona zona zapakuje swoj bagaz , to siadzie ladnie :decayed:

OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL.

Jak ktos mowi ze nie widzi ronicy w B8 miedzy 19 a 20 to w sumie ma racje , bo i na jedych i na drugich nie ma ani grama komfortu :wallbash: nie wiem czy na przyszly sezon nie zmienie na 235/40/19 zeby co kolwiek miesa zostalo.

Guma Hankook Ventu EVO rewelka.Auto prowadzi sie jak po szynach jak za ta cene na prawdemoge polecic.

Opublikowano

Cos sie udalo zrobic ,

p1060186.jpg

p1060189f.jpg

p1060190k.jpg

p1060192g.jpg

p1060198k.jpg

Kiedy podjedziesz tym czarnuchem na spota :?: :naughty:

Na tej feldze :slina:

Opublikowano

Piękne te felgi, ale zawieszenie tak -20 jeszcze by się przydało :P

Opublikowano

OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL.

Nie przesadzaj, Paweł w A5 u nas po Krk jeździ na 20" i nie narzeka tylko trzeba uważać :wink4:

A co ja powiem na 19" w B5 :decayed:

Opublikowano

Ale kurcze auto ma maly lek wysokosci

:polew: wystarczy ze mona zona zapakuje swoj bagaz , to siadzie ladnie :decayed:

OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL.

Jak ktos mowi ze nie widzi ronicy w B8 miedzy 19 a 20 to w sumie ma racje , bo i na jedych i na drugich nie ma ani grama komfortu :wallbash: nie wiem czy na przyszly sezon nie zmienie na 235/40/19 zeby co kolwiek miesa zostalo.

Guma Hankook Ventu EVO rewelka.Auto prowadzi sie jak po szynach jak za ta cene na prawdemoge polecic.

225/40 to jeszcze nie taka tragedia 90mm profilek.. :gwizdanie:

Tylko jedna kwestia jeszcze.

Na 255/35 masa samochodu rozkłada się na szerszej gumie niz u ciebie..wiec jest jej latwiej zamortyzowac..to tez ma znaczenie

Chyba ze przez naciagniecie opony ma to dodatkowe znaczenie dla amortyzacji...

Ile napompowałeś koła?

Opublikowano
  • Autor

Tak na powaznie to auto jeszcze siadze , zdjecia zrobione prawie po zjezdzie z podnosnika ,do tego wszystko nowe nie bylo jeszcze dobrze doladowane , mysle ze -10-15 mm spokoje zejdzie.Juz po trasie siedzi nizej ale fakt gwint to to nie jest.

cisnienie 2.8 ale musze sprawdzic swoim manometrem bo nie ufam temu na stacji.Odczucie jest jak by bylo z 3.0 Zejde do 2.5 powino byc lepiej.

Opublikowano

Tak na powaznie to auto jeszcze siadze , zdjecia zrobione prawie po zjezdzie z podnosnika ,do tego wszystko nowe nie bylo jeszcze dobrze doladowane , mysle ze -10-15 mm spokoje zejdzie.Juz po trasie siedzi nizej ale fakt gwint to to nie jest.

cisnienie 2.8 ale musze sprawdzic swoim manometrem bo nie ufam temu na stacji.Odczucie jest jak by bylo z 3.0 Zejde do 2.5 powino byc lepiej.

Zrob 2,5 przod i 2,3 lub 2,2 tył.

Nie powinno się nic dziać.(2,2 tył jest chyba nawet u Ciebie tak jak i u mnie dozwolone fabrycznie z tyłu przy tym rozmiarze)[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 23:01_________________________________________________

OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL.

Nie przesadzaj, Paweł w A5 u nas po Krk jeździ na 20" i nie narzeka tylko trzeba uważać :wink4:

A co ja powiem na 19" w B5 :decayed:

Ale Turdzi ma twardsze zawieszenie ode mnie...

Opublikowano
  • Autor

pawel tak wlasnie zorbie.Ale prowadzi sie teraz ta franca wogle mi sie nie chce wsiadac do STI teraz :sick3::)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.