Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to zeżre w końc

:decayed: w sobote jade na wakacje wiec bede wszystko wiedzial.

Piękna jest.

Ja bym tylko wziął chromy ale rozumiem że nie chciałeś i Twój wybór.

W sumie to już nie masz co kombinować :good:

zdecydowanie z wygladu auta juz nie tykam.Ogolnie to za wiele juz nie bede robil , dopiero program i wydech ale to dopiero w przyszym roku i moze do tego hamulce z S4 ale te seryjne sa zaskakujaco dobre wiec na razie tez w nich nic nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przy tak nówce sztuce szkoda ruszać nowe tajle i zastąpić używakami np z s4;) chyba że w gre wchodzi nowy set hebli s4 z ASO jedyne co ja bym dał w przyszłości to obudowy lusterek satyna z s4 pięknie by podeszły ;) i nadały pikanterii ;) ,ale to drobiazg ;) jak mi się Avant nie podobał zaczynam się przekonywać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobite te Twoje auto

no wiesz jak bym nie zalozyl baksa to bym nie mial sie gdzie spakować , bo moje panie zabierają caly bagażnik :wink4:

Paweł to juz pojechaleś, co Ty zabierasz na wakacje jak się do schowka nie zmieścisz :mysli: :>

moim zdaniem chromy absolutnie nie pasuja, za to lusterka do przemyślenia :cool1:

daleko gdzieś się wybierasz?

w sensie km, będzie jakieś odniesienie do miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko gdzieś się wybierasz?

w sensie km, będzie jakieś odniesienie do miasta

ok.250 km polowa autotrada norweska ( a wiec 100kmh :decayed: ) polowa zwykla droga jednopasmowa.Tyle ze jade z tym niesczesnym boksem i klamotami.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jak bym nie zalozyl baksa to bym nie mial sie gdzie spakować , bo moje panie zabierają caly bagażnik :wink4:

Hahaha-skąd ja to znam... Wlasnie dlatego zdecydowałem się na Q7, bo dopychanie gratow do bagażnika kolanem i jazda jak cygan z klamotami w A4 już mnie mocno irytowalo :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: Ktoredy jedziesz? W ta sobote tzn za 2 dni jedziesz?? Ja jade w przyszla sobote.

Bede w Krakowie ze 2 dnia jakos w wakacje. Moze maly spot? :)

BTW: wyzszego boksa nie bylo? :kox: Juz bys chociaz palaki na relingi zmienil na nizsze:

1. Wyglad

2. Wiater

3. Paliwo

4. Wyglad

Podlozyles cos pod uchwyty relingow? Czy masz zalozone belki na gole relingi? Pamietaj ze to czarny, tak jak moje zreszta i szybko bedzie widac slady od bagaznika dachowego. Nie dojdziesz z tym, bo w tym miejscu relingi beda coraz jasniejsze.

Ja bym jeszcze widzial czarne ringi u Ciebie z przodu i tylu. Cos jak RS6 C6 ma w pakiecie czern.

Tak samo jak ma koncowki wydechow czarny mat. Dyfuzor S-Line ladnie pasuje do felg :good:

I jeszcze srednio ciemna folie Lamin-x na przednie swiatla :)

Mam nadzieje ze wiesz co sie dzieje z kamyczkami w Norwegii. Ja bym na Twoim miejscu okleil przedni zderzak przezroczysta folia ochronna. Ktos kto sie zna na tym, np ta firma od folii we Wrocku zrobi to tak ze nie bedziesz tego prawie widzial. A ochrona zajee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: wyzszego boksa nie bylo? :kox: Juz bys chociaz palaki na relingi zmienil na nizsze:

1. Wyglad

hehe to ma byc praktyczne a nie ladne , plaskie packline czy skiguardy sa fajne ale to boksy tylko na 4 pary nart i juz nie bardzo buty narciarskie , a ja na dach potrzebuje wsadzic wozek dla dziecka :wink4: a z takich wielkich klocow to uwazam ze ten i tak jestjednym z ladnieszych na rynku.

Belki sa zwykle tuhule bo niemialem czasu , jak bede w PL to zamienie go na Whispbar bo jest zdecydowanie cichszy.

Ja nie jade do PL , jedzemy najpierw do Sorlandet potem Alesund w PL to jawczesniej we wrzesniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ma byc praktyczne a nie ladne , plaskie packline czy skiguardy sa fajne ale to boksy tylko na 4 pary nart i juz nie bardzo buty narciarskie , a ja na dach potrzebuje wsadzic wozek dla dziecka :wink4:

to moze wozek zmien? :wink4:

a tak na serio to nie wiem jaki macie, ale my mielismy MAXI COSI MURA 4 - ma najmniejsze rozmiary po zlozeniu ze wszystkich jakie byly na rynku (porownujac wozki "duze" a nie parasolki)

A co do boxa to nawet nie mow mi ze dynamic thule'a jest niepakowny... :naughty: a do tego ten dyfusor :gwizdanie:

Belki zmian sobie na whispbary - super na nich auto wyglada, bo "druty" nie stercza na boki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się zabieracie do sprawy, po pierwsze posiadane walizki i torby na sucho pakujesz do bagażnika, jak za mało to kupujesz nowe, następnie wyjmujesz i pokazujesz żonie limit jaki ma, czyli wszystko co weszło do i co ma do dyspozycji :tongue4::decayed:

ja też miałem maxi cosi, ale poprzednik nieco większy od mura, pakowałem wózek i sterte walizek do sedana na tygodniowe wakacje, wszystko do bagażnika, bo mam alergie na "cygańską" jazdę głównie ze względu na bezpieczeństwo.

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki to dawaj znac jak bedziesz w Krakowie...

Zabiorę polerkę na spota :decayed::naughty:

Może tym razem trafi na spota i nie objedzie Galerie tak jak ostatnio :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze wozek zmien? :wink4:

a tak na serio to nie wiem jaki macie, ale my mielismy MAXI COSI MURA 4 - ma najmniejsze rozmiary po zlozeniu ze wszystkich jakie byly na rynku (porownujac wozki "duze" a nie parasolki)

A co do boxa to nawet nie mow mi ze dynamic thule'a jest niepakowny... :naughty: a do tego ten dyfusor :gwizdanie:

Belki zmian sobie na whispbary - super na nich auto wyglada, bo "druty" nie stercza na boki

zmiana wozka raczej nie wchodzi w gre , zreszta podwozie to nieproblem ale mala jest jeszcze mala i problemem jest gondolka , to tak jak by wsadzic dwie duze walizki do baganika i bagaznika prawie nie ma.Zreszta w marcu 2012 na tacierzynskim chce jachac na dwa , trzy tygodnie w alpy z moimi dziewczynami na narty a wiec oprocz wozka jeszcze deska i narty musza wjesc.Te bakosy co mam makki wygladaja pieknie ale jak sama nazwa wskazuje ( skiguard ) to boks tylko na narty a raczej nie boks tylko obudowa zeby podczas tasy ci sie nartu nie ubabraly.Do przewozu czegokolwiek zupelnie niepraktyczne.

Whispbary napewno beda ale dopierowjakpojade do pl tu ciezkie do dostania , zdeszta licza sobie za nie dwa razy wiecej.Dodatkowomusze go proszkowo pomalowac na czarno , a to tylko w PL zrobie w rozsadnej cenie.

jak tam hamulce są w b8?

no powiem ci ze spoko , to sa chyba 320 mm i jak na razie nie zawiodly , i wydaje sie ze sa wlasciwie dobrane do masy i osiagow auta.Nie to co w BRD :rolleyes: czy BLB :disgust:

Przejechalem juz prawie 2000 tys . teraz dojdzie pewnie z 600-700 pod koniec tygodnia wymiana oleju i chyba starczy mu tego docierania.Na razie jeszcze nie bede dawal finalnej oceny ale wszystkie znaki naniebie i ziemi wskazuja ze przynajmniej ja nie widze sensu doplacania takich pieniedzy do 3.0 TDI nie mowie juz o uzywanych ale nowe to roznica 100tys , a dla mnie 3.0 TDI nie jest o tyle szybsze lepsze.Nie probowalem jeszcze odkreciec na fulla mojego auta ale po tymco mi na razie pokazalo moge smialo powiedziec ze po programie to bedzie naprawde super zapitalac.

mam alergie na "cygańską" jazdę głównie ze względu na bezpieczeństwo.

Oj ja tez i bronie sie zawsze rekami i nogami zeby tak nie wygladac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana wozka raczej nie wchodzi w gre , zreszta podwozie to nieproblem ale mala jest jeszcze mala i problemem jest gondolka , to tak jak by wsadzic dwie duze walizki do baganika i bagaznika prawie nie ma.

Turdzi ale przeciez na "podwozie" mozesz zalozyc fotelik/kolyske z samochodu i nie musisz brac gondoli, bo dokladnie tak jak piszesz zajmuje sporo miejsca. My na wszystkie wyjazdy tak jezdzilismy - do bagaznika stelaz wozka, a mloda z fotelikiem/kolyska do srodka.

gondole uzywalismy tylko do spacerow na miejscu w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale w foteliku to raczej na zakupy bo dluzszy spacer to juz nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu :good:

Co to za model felg ze zdjęcia poniżej opisu ....i na ROTOR'ku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale w foteliku to raczej na zakupy bo dluzszy spacer to juz nie bardzo.

niby wg zalecen do 2godz dzieciak moze smialo lezec, potem wypada zrobic "przerwe" i zmenic pozycje.

u nas w kazdym razie takie rozwiazanie sie sprawdzilo i dlatego Ci je proponuje.

gondoli nigdy nie zabieralismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudnie to wygląda - kółka :good:

dzieki :cool1:, im wiecej sie patrze tym bardziej mi sie podoba w tym czarnym.Nawet z boksem :)

i po weekendzie , z pelnym boksem bagazem dzis na 250km mieszanej drogi zlapalem 7.4 :cool1:

zdjcie0261m.jpg

w piatek byl wiekszy ruch i wyszlo 7.5 , a wiec 0.5 litra wiecej ze wzgledu na bagaz i boksa.Ja dalej nie moge uwierzyc ze ten 2.0TFSI tak malo pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...