Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

podobno ori http://allegro.pl/felgi-audi-a7-a8-a5-q5-rs5-21-oryginalne-i1712579847.html

aby nie było ot. mi tam bagażnik się podoba :) jak nie miałem do końca przekonania co do B8 to patrząc na Twoje auto się przekonałem :) piękna jest :rolleyes:

Ano ORI ale z A8 wiec zapakowanie tego do A4,A5 bedzie grubo problematyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

podobno ori http://allegro.pl/felgi-audi-a7-a8-a5-q5-rs5-21-oryginalne-i1712579847.html

aby nie było ot. mi tam bagażnik się podoba :) jak nie miałem do końca przekonania co do B8 to patrząc na Twoje auto się przekonałem :) piękna jest :rolleyes:

Ano ORI ale z A8 wiec zapakowanie tego do A4,A5 bedzie grubo problematyczne

Rose ma Q7 więc by upakował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro za szybko nie jeździsz i priorytetem u Ciebie jest niskie spalanie :wink4:

a skad Ty tanie wnioski wytrzasnales? :tongue4:

tez nie wiem :) po prostu bardzo mnie cieszy ze ten silnik przy sowich osiagach pochania bardzo niewielkie ilosci paliwa.Zreszta na dzien dzisijszy z osiagow auta jestm tak zadowolony ze nie robie nic ani w tym ani pewnie w przyszlym roku.Moze za 2 , 3 lata.

Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

podobno ori http://allegro.pl/felgi-audi-a7-a8-a5-q5-rs5-21-oryginalne-i1712579847.html

aby nie było ot. mi tam bagażnik się podoba :) jak nie miałem do końca przekonania co do B8 to patrząc na Twoje auto się przekonałem :) piękna jest :rolleyes:

Ano ORI ale z A8 wiec zapakowanie tego do A4,A5 bedzie grubo problematyczne

nie do konca wiem z czego ta felga , i zapewne komus sie cos pomylilo bo Rotor dostapny jest tylko 20 cali.Nie ma tej felgi w wiekszym rozmiarze , a na zdjeciu to felga z RS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro za szybko nie jeździsz i priorytetem u Ciebie jest niskie spalanie :wink4:

a skad Ty tanie wnioski wytrzasnales? :tongue4:

A bo przeglądam temat i widzę że turdzi mega zadowolony ze spalania ale też szybciej niż 130kmh nie jeździ :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro za szybko nie jeździsz i priorytetem u Ciebie jest niskie spalanie :wink4:

a skad Ty tanie wnioski wytrzasnales? :tongue4:

tez nie wiem :) po prostu bardzo mnie cieszy ze ten silnik przy sowich osiagach pochania bardzo niewielkie ilosci paliwa.Zreszta na dzien dzisijszy z osiagow auta jestm tak zadowolony ze nie robie nic ani w tym ani pewnie w przyszlym roku.Moze za 2 , 3 lata.

Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

podobno ori http://allegro.pl/felgi-audi-a7-a8-a5-q5-rs5-21-oryginalne-i1712579847.html

aby nie było ot. mi tam bagażnik się podoba :) jak nie miałem do końca przekonania co do B8 to patrząc na Twoje auto się przekonałem :) piękna jest :rolleyes:

Ano ORI ale z A8 wiec zapakowanie tego do A4,A5 bedzie grubo problematyczne

nie do konca wiem z czego ta felga , i zapewne komus sie cos pomylilo bo Rotor dostapny jest tylko 20 cali.Nie ma tej felgi w wiekszym rozmiarze , a na zdjeciu to felga z RS5

jest w 21" bo juz kilka widzialem na allegro,sprzedawca jest ok(godny polecenia).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koles ktory w ten sposob kladzie felgi na kamieniu za 10tys bez zadnej ochrony nie jest wart nawet wziecia telefonu do reki... :thumbdown::wallbash:

Tyle w temacie tego Pana.

nie przesadzaj .... ;) a co w tym takiego ze ktos polozyl felge ? jesli zrobil to delikatnie to odpryskow nie bedzie

jest w 21" bo juz kilka widzialem na allegro,sprzedawca jest ok(godny polecenia).....

a co do samych rotorow to do a8 mi one srednio chyba pasuja :) natomiast u turdziego mi sie podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koles ktory w ten sposob kladzie felgi na kamieniu za 10tys bez zadnej ochrony nie jest wart nawet wziecia telefonu do reki... :thumbdown::wallbash:

Tyle w temacie tego Pana.

nie przesadzaj .... ;) a co w tym takiego ze ktos polozyl felge ? jesli zrobil to delikatnie to odpryskow nie bedzie

Napisałem swoją opinię.Kazdy moze robic ze swoimi felgami co chce i kupowac u kogo chce.

Wystawianie w ten sposob felg do zdjec za taka kasę to niechlujstwo moim zdaniem wiec wole nie wiedziec co tam sie dzieje na jego magazynku przy ponad 600 wystawionych aukcjach.I wszystko na KUP TERAZ.Jak widac ilosc sprzedanych dosc marna, z tego jeden neutral za rysy.Szmaty nie miał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fele do mnie jutro przyjda koles ma ich 3 komplety,zostal mu teraz 1 z tego co gadalem przez telefon,nie robil mi problemu jak poprosilem o otworzenie paczki przy kurierze,stan felg dokladnie sam opisal i wszystko sie zgadzalo po otwarciu paczki....takze ja go uwazam za godnego polecenia.....

tudzi duza byla roznica cenowa miedzy 19" a 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele nie dla mnie....beda jezdzic na RS4 b5 (20")w audi/vw.club.no kupilem je jakis czas temu ale transport sie troche opoznial........jakie et?niemam pojecia bede jutro wiedzial

tudzi bedziesz mial konkurenta bo tych felg nie widzialem jeszcze w naszych rejonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w A8.

I to taka wlasnie felga.21 cali

faktycznie :embarrassed:

skoro za szybko nie jeździsz i priorytetem u Ciebie jest niskie spalanie :wink4:

a skad Ty tanie wnioski wytrzasnales? :tongue4:

A bo przeglądam temat i widzę że turdzi mega zadowolony ze spalania ale też szybciej niż 130kmh nie jeździ :tongue4:

spalanie oceniam w kontekscie 2.0 TDI bo zarowno tym jak i tamtym jezdze po tych samych trasach wiec mam wiarygodne porownanie , a skoro 2.0 TFSI pali nanich 0.5 do litra wiecej przy takiej samej jezdzie to jaki sens ma TDI , zaden :tongue4:

tudzi duza byla roznica cenowa miedzy 19" a 20"

nie pytalem , ale moja cena byla tez ze spara znizka ze wzgledu na to ze bralem cale auto ale mysle ze w norkowni to min. 20K NOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak trochę poupalasz to 2.0tfsi to Ci łyknie, uturbione benzyny mają to do siebie, że mają duży zakres spalania, czy nie mam racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak trochę poupalasz to 2.0tfsi to Ci łyknie, uturbione benzyny mają to do siebie, że mają duży zakres spalania, czy nie mam racji?

tak jak TDI , które tez na powietrze nie jeździ :wink4:,

ale jak podeptasz to pewnie tez trochę łyknie , dla mnie to i tak nie ma znacznia bo jak jestem w trasie to moze kogoś wyprzedzę z dwa razy ( jak sie wybitnie wlecze ) bo wszyscy jada równo ale w sumie temat spalania podaje jako ciekawostkę , i tak na prawdę koszty utrzymania samochodu ( paliwa ) nie były tu jakimś priorytetem.

Ja po prostu zmeczylem sie TDI i wszystkim co sie z nim wiąże od dźwięku i klekotu po odpaleniu po obrzygany ropa pistolet na stacji benzynowej............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że następne moje auto to też będzie turbobenzyna w quattro. Brat kupił teraz 1.8t Q B6, spalanie wiadomo większe, ale tragedii nie ma, przy 120-130 pali około 8.5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo.Przy 911 tez powroce do etylinki :decayed: :decayed:

oooo widze ze mamy te same gusta , tyle ze ty pewnie cos noweszego a ja cos miedzy 930 a 993 :wink4: , ale to za jkis czas , niestety musze troszke z pauzowac z samochodami bo mnie zona z domu pogoni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...