Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też kupowałem w Best Performance i mogę polecić, tylko wtedy euro stało po 3,8 :wink4:

Nie wiem jakie są puchy w wydechu pod S4 ale do 3.0tdi i 2.0tfsi jest tylko po jednym wyjściu z tłumików końcowych więc nie jestem pewien czy pod wydech do 2.0tfsi podejdą końcówki od S4 na podwójne kominy, musisz ich podpytać czy przypasi.

Co do dyfuzora to niech makki się wypowie, bo przerabiał u siebie i zna temat bdb.[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 08:54_________________________________________________Widzę, że jednak do ciebie jest z podwójnymi kominami :wink4: pozycja 29:

http://best-performance.pl/Czesci/Oferta/Samochod/1/14/5/22/Strona/3

Układ wydechowy 6910 typu Cat-Back (wymagana zderzak od Audi S4 3.0T) (z końcówką Twin 80mm GT80)

Audi A4 2.0 TFSI S line B8 2WD i quattro (tylko manualna skrzynia) 2008 i później[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 09:50_________________________________________________Turdzi masz tu 1 sztukę rotora w dobrych pieniądzach. Warto wziąć za tą kasę na wypadek uszkodzenia :wink4:

http://allegro.pl/felga-19-audi-lubin-i1853679328.html

Opublikowano
  • Autor

Też kupowałem w Best Performance i mogę polecić, tylko wtedy euro stało po 3,8 :wink4:

Nie wiem jakie są puchy w wydechu pod S4 ale do 3.0tdi i 2.0tfsi jest tylko po jednym wyjściu z tłumików końcowych więc nie jestem pewien czy pod wydech do 2.0tfsi podejdą końcówki od S4 na podwójne kominy, musisz ich podpytać czy przypasi.

Co do dyfuzora to niech makki się wypowie, bo przerabiał u siebie i zna temat bdb.[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 08:54_________________________________________________Widzę, że jednak do ciebie jest z podwójnymi kominami :wink4: pozycja 29:

http://best-performance.pl/Czesci/Oferta/Samochod/1/14/5/22/Strona/3

Układ wydechowy 6910 typu Cat-Back (wymagana zderzak od Audi S4 3.0T) (z końcówką Twin 80mm GT80)

Audi A4 2.0 TFSI S line B8 2WD i quattro (tylko manualna skrzynia) 2008 i później[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 09:50_________________________________________________Turdzi masz tu 1 sztukę rotora w dobrych pieniądzach. Warto wziąć za tą kasę na wypadek uszkodzenia :wink4:

http://allegro.pl/felga-19-audi-lubin-i1853679328.html

do mojego silnika jest juz dedykowany al'a S4 z czterema koncowkami wiec spoko :wink4:

A mam takie pytanko do was czy ktos z was moze u nich zakladal ten wydech bo zaoferowali mi montaz ?

Co do Rotora to dzieki za link , musze faktycznie to rozwarzyc bo zmieniajac na zimowki jedna felga mi sie przekrecila i spadla wierzchnia strona na asfalt.Efekt taki ze caly ten polerowany rant z jednej strony ma odcisniete male kamyczki :wallbash: jednym slowem felga jest zalatwiona :disgust: tak wiec dolina kurna na maxa :confused4:

Opublikowano

Fajne te twoje felgi zimowe Turdzi :good: Bardzo ładnie się prezentują.

A co do tego wydechu to robią go tylko do wersji z manualną skrzynią ?

Opublikowano
  • Autor

chyba nie [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 10:00_________________________________________________Bylem dzis w ASO powiedzieli ze z gwarancja nie ma problemu po prostu nie bedzie jej na wydech wiec wychodzi na to ze bedzie milltek na gwiazdke :naughty:

Opublikowano

to do dzieła :good: no i jakiś filmik nakręć jak to gada w twoim aucie

Opublikowano

chyba nie [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 10:00_________________________________________________Bylem dzis w ASO powiedzieli ze z gwarancja nie ma problemu po prostu nie bedzie jej na wydech wiec wychodzi na to ze bedzie milltek na gwiazdke :naughty:

wydeszek do twojego TFSI Milliteka :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Good decision :good:

Co do montażu to nie robiłem u nich ale jak się targowałem to miał być w gratisie, zrezygnowałem z montażu ale za to miałem przesyłkę w cenie :) Myślę, że można im zaufać, chwalili się, że trochę tych wydechów już założyli, jedynie nie chcieli dać gwarancji, że u mnie z DPF będzie all oki. Na szczęście mam bdb tłumikarza, który bez problemu przerobił DPFa pod ten wydech tak że teraz z 2" mam 2,75" na wej/wyj dpf'a :).

Opublikowano
  • Autor

I see a czy kots ma jakies oponie o ASO Marszalek w czestochowie ?

Opublikowano

I see a czy kots ma jakies oponie o ASO Marszalek w czestochowie ?

z tego co wiem to Rosii tam serwisuje auto

Opublikowano
  • Autor

Ooo faktycznie , podpytam :wink4: dzieki za info. :good:

Opublikowano

Fajne te twoje felgi zimowe Turdzi :good: Bardzo ładnie się prezentują.

Tu masz takie też z et29 ale za to w 18" :naughty: tylko opona minimum 235 szerokości:

http://allegro.pl/felgi-18-audi-a5-s5-a6-s6-orginal-lubin-i1865836759.html

Opublikowano
  • Autor

nie wejda do B8 bo maja 8.5 cala i z przodu beda wystawac a z tylu obcierac.[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:16_________________________________________________moj byly parch jest znow do sprzedania , widac nowy wlasciciel sie nim dlugo nie na cieszyl , ciekawe czemu :mysli:

http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=31233224

ladnie go wywialo :rolleyes: az pod Rosje :>

Opublikowano

widac nowy wlasciciel sie nim dlugo nie na cieszyl , ciekawe czemu :mysli:

bo pewnie dymi, klekocze i nie jedzie :decayed:

a przebiegu nie zredukował? :wink4:

Opublikowano

cena powala na kolana, może rozrząd poszedł na spacer

Opublikowano
  • Autor

widac nowy wlasciciel sie nim dlugo nie na cieszyl , ciekawe czemu :mysli:

bo pewnie dymi, klekocze i nie jedzie :decayed:

a przebiegu nie zredukował? :wink4:

tu za takie numery mozna miec konkretnie prze...... :wink4: zreszta ma gwarancje chyba jeszcze pare miesiecy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no nie do konca bo w tym roku go jeszcze nie kupisz :tongue4: za to widze ze dostepny ma byc 3.0 TFSI wykastrowany do 272 KM myslem ze tylko w A5 ale widac ze trafi tez do A4 , fajny silniczek sie zapowiada.

Opublikowano

no nie do konca bo w tym roku go jeszcze nie kupisz :tongue4: za to widze ze dostepny ma byc 3.0 TFSI wykastrowany do 272 KM myslem ze tylko w A5 ale widac ze trafi tez do A4 , fajny silniczek sie zapowiada.

a tego niebyłbym taki pewien czy nie kupisz ;p... bo zamówić zawsze możesz i czekasz :)

Opublikowano
  • Autor

aaa tego to juz nie wiem , ale co to za radosc zamowic auto o dostac je za rok :wink4:

Opublikowano

aaa tego to juz nie wiem , ale co to za radosc zamowic auto o dostac je za rok :wink4:

czekaj czekaj... a Ty ile cekałeś 3miesiące?? czyli zamiawiasz teraz a dostajesz w 2012 na początku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.