Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to co sobie jaja robicie

Opublikowano

Flyerowi chodziło o rejkę :wink4:

Opublikowano

bedzie bedzie , szczerze to chodzi za mna traszke zeby STI na EX wymienic :naughty:

:good:

ja może w poniedziałek/wtorek w końcu odbiorę auto - trochę się czasu zeszło :disgust:

dobra, dobra, ja juz Cie trafilem na miescie

384519_10151166264755515_294249845514_22685104_1729085009_n.jpg

Rejestracja psuje cały efekt :thumbdown::polew:

Opublikowano
  • Autor

dopiero teraz zalapalem :polew:

Opublikowano

dopiero teraz zalapalem :polew:

lepiej późno niżwcale :kox:

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

Wtym Exie to rejerka do celow marketingowych podobno :Dhttp://rejestracja.blog.pl/p0-ssij,15397045,n :decayed: :decayed:

ale fajnie jak podjezdzasz gdzies i podajesz rejestracje :naughty: Rejestracja auta ?? PO SSIJ :) słucham ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

leżę i kwiczę z tego pisma :polew:

Opublikowano

dokładniej to Paweł zero Stefan Stefan Iwona Janek, tak by gliny podały ale ja na stacji do fry też podaję w ten sposób

Opublikowano

leżę i kwiczę z tego pisma :polew:

dobre

swoja droga biale coupe E90 P0 LATAM, o ktorym tam pisze widzialem pare razy w wawie :)

Opublikowano

ja kiedyś z tym PO SSIJ się mijałem ;) u mnie będzie też indywidualna, ale bez takich lifestylowych zagrywek :polew:

Opublikowano

bajk N0 FATCHX ?? :naughty::kox:

Opublikowano

bedzie bedzie , szczerze to chodzi za mna traszke zeby STI na EX wymienic :naughty:

:good:

ja może w poniedziałek/wtorek w końcu odbiorę auto - trochę się czasu zeszło :disgust:

dobra, dobra, ja juz Cie trafilem na miescie

384519_10151166264755515_294249845514_22685104_1729085009_n.jpg

To sąsiad z osiedla. Z PO LATAM to było jego E93 (cabrio ze sztywnym dachem).

Opublikowano

bajk N0 FATCHX ?? :naughty::kox:

nazwa firmy :wink4:

dobra przestańmy robić offtopic - niedługo zrobię topic o białasie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to taka skromniejsza alternatywa dla G ale sie zakochalem :kox:

mercedes_glk_brabus_widestar.jpg

http://autostradasport.com/biler/bil/31314372/

Opublikowano

mi się GLK nie podoba :sick3: nawet czy to Brabus czy AMG dla mnie ohydne z zewnątrz

Opublikowano

to taka skromniejsza alternatywa dla G ale sie zakochalem :kox:

mercedes_glk_brabus_widestar.jpg

:slina::shocked:
Opublikowano
  • Autor

dla mnie super , o wiele fajniejsze niz Q5 czy Xnawet zwykly a ten to normalnie :kox:

Opublikowano

GLa jak już brać, 450tka śmiga jak głupia, ma ok 350 KM i niezłe kopnięcie, dużo miejsca i fajnie wykończona

Opublikowano

dla mnie super , o wiele fajniejsze niz Q5 czy Xnawet zwykly a ten to normalnie :kox:

yea, ten merc wyglada super.

Q5 wyglada niestety slabo, takie male zgarbione mocno Q7 :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.