Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Do kogo pasuje czarne Cayenne które widać w tle na drugim zdjęciu ? :naughty:

nie wiem kogo bym widzial w tamtym ale wiem kogo widze w tym......

cayennec.jpg

cayenne1n.jpg

.....siebie :decayed:

nie pytam ile taka zabawka w NO bo musiałbyś napisać kilkunastocyfrową liczbę :wink4:

w cenie nowej A6 oczywiscie w dyszlu ma tylko pakiet z TURBO :wink4:

ja ogolnie nie jestem fanem takich aut jak X5 , Q7 ale to nowe Cayenne jest po prostu rewelacja , wychodzi na to ze jest bardzo cienka granica miedzy pieknem a brzydota bo na stare nie moglem sie wrecz patrzec i az mnie :sick3: a przeciez sa bardzo podobne.Diabel tki w szczegolach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem okazję za tego typu prosiakiem jechać kilkadziesiąt km, prędkość była na tyle mała, że mogłem się napatrzeć na bardzo fajną pupę tego auta :decayed: wygląda o wiele ciekawiej w porównaniu do poprzednika, nie tak bardzo krowiasto :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to zrobili bo wyglada na mniejsze , a w rzeczywistosci jest wieksze :kox: , ale niestety surczylo nam sie mieszkanie od kiedy jest mala i bedzie trzeba szukac czegos wiekszego wiec prawdopodobnie z B8 zostane i to na dlugo....., no ale pomarzyc zawsze mozna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele od Q7, nie postarali się :thumbdown:

Na zimówki mogą być :naughty:

nie wiem jak to zrobili bo wyglada na mniejsze , a w rzeczywistosci jest wieksze

Też na to zwróciłem uwagę - dlatego jest ładniejsze od pierwszej generacji.

Mała dygresja z mojej strony - przyciemniane tylne szyby oszpecają takie Cayenne jak żaden inny samochód :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to zrobili bo wyglada na mniejsze

czyli nie tylko ja to tak widzę :gwizdanie: bo wygląda jak pół poprzednika lub takie porównanie Q5 do Q7 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , d*pa mowi ze jezdzi dobrze :wink4: ale chce zrobic program na wielkanoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mi tyłek tez mówił że IX jeździ dobrze ale mimo to troche się porezało i przybyło pare KM i Nm ;) no i teraz pupa mówi ze jest jeszcze lepiej... choc nastepne kroki to już tylko Stroker i furmanka pieniedzy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz pupa mówi ze jest jeszcze lepiej...

na ile , tydzien , dwa ............... dlatego szkoda kasy na grube mody bo choc bym zrobil i 400 to i tak kiedys bedzie malo.Na razie wydech i program moze kiedys turbo.Nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na jakiś czas starcza :-)... ale już jestem świadom że nastepne mody to już u mnie 30.000 plus ;-) tak więc mając tą świadomośc wiem że już jest dobrze skoro nie ma nic pośredniego pomiędzy tym co pod maską a następnym poziomwm abstrakcji ;-) ale tak 400 KM daje rade ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedasz BRD za 50, to bedzie na strokera :przebiegly:

za 50 to może bym miał kupca na tego paździocha w tym stanie jakim był finalnie na forum + dorzucisz jeszcze te heble co kisisz w na półce i może byśmy się dogadali :gwizdanie:

sorry za OT

Turdzi co tam nie teges z tym Twoim milltekiem bo podobno nie jesteś zadowolony :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no jestem i mam juz zamowiony MG , ogolnie lipa i to po calosci , jak znajde chwile to opisze.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 16:16_________________________________________________

Turdzi co tam nie teges z tym Twoim milltekiem bo podobno nie jesteś zadowolony

zaczne od dzwieku , kiedys milltek mial dwa rodzaje wydechu do danego samochodu resonated ( cichy ) i non-resonated ( glosny ) .Do B8 jest tylko jak to nazywaja posredni i buczy , coraz glosniej.Nie jest to jakies mega buczenie , ale mojej malej corci wyraznie to buczenie przeszkadza , a wiec jest to problem.Niestety wydechu nie da sie wczesniej sprawdzic.

Kolejna sprawa to wykonanie , niby OK ale np: rozdzilenie na dwa tlumiki jest wykonane jak u rzemieslnika za PRLu do poloneza.Przejscie z rury 2,75 cala na 2 calowe owiniete blacha wies spaliny trafia na krawedzie 2 calowek i spaw wiec sie coraja tworzec zawirowanie.Caly wydech jest skrecany co powoduje to ze najechalem pare dni temu na glebszy snieg wydech sie poddal na laczeniach i mialem wizyte na kanale bo dotykal nadwozia i rezonowal wiec musial poskrecac od nowa.

Sam wydech byl bankowo zrobiony w oparciu o auto FWD bo nie wierze zeby jakis kretyn celowo zrobil laczenie rur z obejma dokladnie w miejscu gdzie jest podpora walu , co powoduje ze przeswit jest tam ok.5mm co skutkuje jak wyzej.

to tak off the top of my head , do tego czekam juz ponad miesiac na listwe do fyfuzora od pakietu black , bo niby byla ale przez przypadek jak ktorys zmechanikow wywalil i dostalem srebrna , 6K nie ma w portfelu wiec ogolnie to :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonania to tylko do jakości spawów mam "ale", z tym, że jak dla mnie to mało istotna sprawa, na którą zwróciłem uwagę tylko przy zakładaniu, zresztą wydech jest pod autem i nie widzać, ale zgoda jak na taką firmę mogli się lepiej przyłożyć. Co do reszty nie mam zastrzeżeń, jest "fabrycznie" dobrze spasowany, uchwyty ma dość szerokie dające sporo możliwości przy poziomowaniu przy montażu, warto je zblokować jakimiś tulejkami aby się wydech nie przesuwał po rozgrzaniu. I to tyle. Nie rozczelnia się i nie przesuwa, więc u Ciebie to może kwestia nie przyłożenia się przy montażu :mysli:

Do B7 też nie ma wersji non i res. Ale mi akurat dzwięk się b.podoba, nie jest głośny a mruczy fajnie jak benzynka, może nie od razu jak V10 ale jest git, w trasie nie przeszkadza.

Powiedź lepiej, że Cię żona rypie, że mała spać nie może przez Twoje zachcianki, bo chyba nie spodziewałeś się, że będzie cisza jak na seryjnym :cool1::polew: :polew:

Aha, Paweł jak będziesz miał okazję to oblukaj wydech makkiego jakie patenty wymyślili w AWE :wink4: wtedy Ci przejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...