Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

nikt tu nie próbuje nikomu udowodnić czegoś co nie ma prawa mieć miejsca, jedyne co Turdzi, podobnie jak Kuredu pokazują to fakt, iż doładowana benzyna potrafi palić stosunkowo niewielkie ilości paliwa odnosząc to tego co oferuje.

dokladnie ,

Turdzi mnie interesuje tylko jedno ile TFSI pali normalnie jeżdżąc, bo ja swoim też mogę wykręcić 5,5L :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miescie nie zalpalem wiecej niz 12.5 na trasie nigdy wiecej niz 9l.Jazda normalna bym powiedzial nie jak emeryt ale tez nie z butem w podlodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi felgi sa ori?? qrde pikne :wink4: podobno tez zmieniales tylne lamki....jakieś problemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi orginal i lampy tez orginal.Po 2010 roku led jest w standardzie :wink4:

Dzis zrobilem podchody do felgi zimowej po super rabatach za 18 cali krzykneli mi 8k a normalnie jest 11 :shocked: porabalo ich , bedzie cos trzeba chyba w pl upolowac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 17 cali to raczej tego efektu nie bedzie bo szczerze to ta 19 wygada na tym aucie jak 18 cali.18 nasz podroby na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miescie nie zalpalem wiecej niz 12.5 na trasie nigdy wiecej niz 9l.Jazda normalna bym powiedzial nie jak emeryt ale tez nie z butem w podlodze.

to jestem mile zaskoczony spalaniem, jak dla mnie to jakiś kosmos :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie martw dla mnie tez , dlatego mi to taka radoche sprawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi robisz program czy czekasz do konca gwary? jestem ciekaw jak będzie palił po czipsie.wychodzi na to że nowe 2.0 tfsi palą podobnie do starszych 3.0 tdi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie tykam auta do konca przyszlego roku , kiedys to byl lajcik bo musieli ci na prawde dobrze podlubac w ECU a teraz ponosc pierwsze podpiecie pod kompa masz porobione i wbijaja ci misia w ksiazke.Nie wiem czy warto :mysli:

Pewnie sie dokulam do 3 lat , mimo ze mam 5 ale wtedy to siekne sobie od razu po calosci razem z turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi orginal i lampy tez orginal.Po 2010 roku led jest w standardzie :wink4:

Dzis zrobilem podchody do felgi zimowej po super rabatach za 18 cali krzykneli mi 8k a normalnie jest 11 :shocked: porabalo ich , bedzie cos trzeba chyba w pl upolowac :rolleyes:

wczoraj byłem zapytać w ASO z ciekawości ile kosztują zimówki do A5... pytałem o poniższe koła:

images?q=tbn:ANd9GcQA82R2r7qd6vAa40JI492P4xYTKN7caFKx3KkNja2ZH0xagujn5g

cena za sztukę 1699 zł :shocked::wallbash: welcome allegro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za sztukę 1699 zł :shocked::wallbash: welcome allegro

Niezle ja w NO mam komplet tych felg za 3K PLN ale jeszcze nie wiem czy chce 17.Na razie szukam 18 cali 17 to bedzie wyjscie awaryjne.

Faktem jest ze ceny nowych kol w ASO wrecz zabijaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem dlaczego a aso sa takie ceny , bo na marse do b8 takie zakładaja :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 20:58_________________________________________________

jedrekx mam takie na sprzedaz :wink4:

a ile za nie krzyczysz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: Jak tam Twoj Shield sie trzyma? :)

Ile razy i jak myles juz te czarne wdowe po aplikacji wosku? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: Jak tam Twoj Shield sie trzyma? :)

Ile razy i jak myles juz te czarne wdowe po aplikacji wosku? :naughty:

Mylem dwa razy , ale krople wody ladnie splywaja a pod palcem jest jeszcze "sliski" wiec cos tam jeszcze go jest.

Za dwa tygodnie jade do PL i chyba przed jazda sobie jeszcze zrobie raz zeby mi sie muchy nie przylepialy jak bede pycil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...