Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

wyslalem maila, na innej aukcji ma chyba tez 18 ale za 7700 to ogromna roznica..cos tu smierdzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opisie masz "stan dobry", wiec na bank cos jest nie tak ;) gdyby byly okej to bylby "idealny" albo "bardzo dobry" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale fala fajna....no coz trzeba szukac dalej :naughty:

a panowie 245/40/18 a mozna zalozyc 245/45??

a co o tym myslicie??

http://moto.allegro.pl/nowe-oryginalne-felgi-18-audi-a4-tdi-tfsi-s-line-i1791233109.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , te pierwsze to moge ci odrazu powiedziec ze nie wejda do B8 bo to 8.5 z ET29 nadaja sie tylko do A5.

Ja jednak zrezygnowalem ze 18 na zime , szkoda sie maczyc na profilu 45 , bo i tak malo gumy zostaje wiec bedzie jednak 225/50/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi dzienx za info, pisze u ciebie poniewaz masz o tym pojecie i jak widac i inni tez to przyznaja masz zajefajny gust, a moze wiesz ile bedzie miala sama guma, tzn wysokosc od felgi do bierznika, dla pewnych osob to moze sie wydawac glupie, ale nie wszyscy mamy piekne asfalty :( ja do nich sie zaliczam, a nie chce prostowac fele co da miechy.ty za[pewne masz sportowa zawieche, ja mam komfort, wiec to chyba lepiej dla felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zalozysz 245/45/18 bo bedziesz miec za duze kolo ....

dla 245/40/18 masz wysokosc opomy 98.0mm , zamiennikiem tego rozmiaru jest 225/45/18 ale to nie wiele pomaga bo wysokosc opony bedzie 101.2mm - to nadal malo jak na kolo zimowe dlatego ja zakladam jednak 225/50/17 gdZie wysokosc jest 112.5 mm.

B8 na 18 i tak wyglada kupa wiec juz w sumie nie ma roznicy a na 17 w zimie bedzie przynajmniej komfort.

Do tego wyczailem pewne fajne felgi ktore idealnie pasuja do B8 ale zdradze je pozniej bo mao na rynku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrde dzieki za kupe :) bede teraz jezdzil na kupie i na spocie mi powiedza ze kupa przyjechala :polew: no ale nie mam wyboru, a jakie to fele wysli fote na pw, nie poweim nikomu :naughty:

a co myslisz o tych??

http://moto.allegro.pl/nowe-oryginalne-felgi-18-audi-a4-tdi-tfsi-s-line-i1791233109.html

podobaja mi sie klasyczne i jeszcze ta cena:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupa w sesie ze 18 cali i tak wyglada na mala felge w B8 i co bys w tym rozmiarze nie zalozyl to i tak szalu nie zrobi , dlatego stwierdzilem ze nie ma co sie na sile meczyc.

Pozdziel sie felga moze nawet jutro mi tata odbierze.

A tak BTW to wyliczeni wyskosci to zadne czary mary , np: profil 50 to 50% szerokosci opony wiec dla serokosci 225 ( w mm ) bedzie to 112.5 mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW to wyliczeni wyskosci to zadne czary mary , np: profil 50 to 50% szerokosci opony wiec dla serokosci 225 ( w mm ) bedzie to 112.5 mm

no a jeszcze łatwiej wpisać sobie w Google, kalkulator rozmiarów lub pochodne i tam sobie wyliczysz i dobierzesz wszystko :wink4:

ale co fakt, Turdzi ma gust git, nawet avant b8 w Jego wykonaniu mi się podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie 16 w B8 wyglada jak 13 cali :wink4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 21:30_________________________________________________

no a jeszcze łatwiej wpisać sobie w Google, kalkulator rozmiarów lub pochodne i tam sobie wyliczysz i dobierzesz wszystko

zdecydowanie :)

ale co fakt, Turdzi ma gust git, nawet avant b8 w Jego wykonaniu mi się podoba

oj tam jakos tam udalo sie to zebrac do kupy , najwazniejsze jednak ze mi sie podoba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz dobrze te felgi bo normalna cena za 18 na allgro do B8 to min. 3K !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem do goscia co to handluje, mowi z aso ktos tam wymianial na slina, jedna jest podobno uszkodzona, jutro ma mi fotke przyslac ale niepisalo nic o numerach, czy sa wybite, zapytalem go o to, ciekawe co powie. a wez mi powiedz jak je mozna jeszcze sprwdzic, da sie sprawdzic czy byly prostowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy byly prostowane ciezko ale czy malowane i spawane tak.

Najlepiej felgi wrzucic na maszyne i sprawdzic jak sie tocza.

Dla mie to jakas lipa nie ma szans na taka felge dobra wtych pieniadzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna jest uszkodzona, jutro bede mial foto, pewnie moze tez dlatego, pewnie niezle uszkodzona i dlatego ale zobaczymy jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...