Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę żeby swoje sprzedać... ale za tyle to w życiu ich nie oddam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady z tymi cenami, kupiłem nowe niemieckie repliki S5 18 zapłaciłem 2200 chyba bo nie pamiętam dokładnie, jeżdżę na nich 3 sezon po tych dołach wszystkich i nic się z felgami nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu , ale w ogloszeniu napisane ze to orginal :mysli:

Ufffff udalo sie , kola zimowe zakupione , ale szczerze zakup felg u handlarzy z allego to jakis koszmar......... :rolleyes:

Zakupione 17 ale z malym trikiem bo sa to kola z A5/A4 Allroad , 17x7.5 ale z fajnym ET28.Pasuja idealnie w nadkola B8 i mysle ze przez to beda o wile fajniej wygladac niz schowane 18 cali.

zimowe.jpg

29526448717.jpg

29647688273.jpg

292067329262.jpg

zdjcie0182e.jpg

zdjcie0184t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowalem autko dostalem w 16 continentale prawie nowki, wiec zostane przy jak by to turdzi powiedzial kupie polanej keczapem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tez u mnie widze :wink4:

ooo to sprawdzis od razu czy wchodza na zacisk S4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tez u mnie widze :wink4:

ooo to sprawdzis od razu czy wchodza na zacisk S4 :decayed:

Zaciski z S4 nie sa takie duze jak sie wydaje porownujac z B6 czy B7 to sa mniejsze o 3,6 cm , tak sprawdzalem bo mam tez 17" w B6 :)

Sprawa pozostaje tylko ET :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie będą te same u mnie , z tego co mi wiadomo to nie z allroada ( dystans załatwi sprawę aby nie weszły zbyt głęboko) czekam tylko na oddzew wlasciciela ich i kupuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie będą te same u mnie , z tego co mi wiadomo to nie z allroada ( dystans załatwi sprawę aby nie weszły zbyt głęboko) czekam tylko na oddzew wlasciciela ich i kupuję :wink4:

nie wiem czy bedziesz mial ten sam efekt , bo ta felga w A4 jest palska ( ET chyba 46 ) a A5/Allroad ze wzgledu na ET28 jest wklasla co daje dodatkowy efekt no i nie bawisz sie z dystansem.Jak cos na allegro sa chba jeszcze dwa komplety , jedne mowki sztuki bez opon ( zreszta w bardzo dobrej cenie ) , i jedne z kompletem opon zimowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz cale kola :

http://allegro.pl/felgi-audi-a5-17oryginalne-zima-i1791824513.html

a tu masz felgi:

http://allegro.pl/nowe-oryginalne-alufelgi-17-audi-a5-s5-allroad-vat-i1777915987.html

w sumie mialem juz brac te felgi bo sa w dobrej cenie ale na szczescie sie dogadalem z moim jelopem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 22:07_________________________________________________i tu jest jeszcze sama felga

http://allegro.pl/felgi-audi-a5-q5-17oryginalne-i1761247228.html

i to by bylo chyba wszystko w tym temacie z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm ide poszperać w takim razie :decayed:

zrobilem male porowannie , z ET28 robia sie zupelnie inne kola......

porownaniec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrócę z urlopu to muszę się zabrać za poszukiwanie zimówek do A5-tki.. a te w sumie mi się najbardziej podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 17 mysle ze sa spoko tyle ze znow do A5 sie troche chowaja , tam by sie przydalo cos kolo ET20 , Audi ma jednak tragicznie podobierane ET do swoich modeli :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w A5 u mnie tylne wyglądają śmiesznie.. felgi szerokie 8,5" i et 29, a felg schowana :blink: mam nadzieję, że po moim powrocie, w przyszłym tygodniu, uda mi się coś ustrzelić w rozsądnych pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w linku masz te nowe 17 stki.Jak dla mnie cena super tylko trzeba sie liczyc ze opony to klejne 2K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, widziałem. a z oponami 3400... muszę pomyśleć, będę miał na to tydzień :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...