Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

nie no felgi beda ok , ale opony musze przemyslec , zobacze jak sie ta guma zachowa jak spdanie pierwszy snieg.Najwazniejsze to hamowanie , bo trakcja w quattro zawsze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario felgi odbieral moj ojciec , myslal ze sa po prostu brudne zreszta na zdejciu tez tak to wygladalo ale dzis wzialem sie za jedna i pacjent bedzie zyl :) dzieki Makkiemu i jego Prick Bort :wink4: po godzinie walki wyczyscilem ta felge tak ze jest jak nowka sztuka.Zostaly wiec jeszcze 3.Co ciekawe probowalem wszelkiego rodzaju rozpuszczalniki i nic chcialy sie tego imac a prick to rozpuscil :gwizdanie:

PrickBort jest za***isty :good:

Na koniec zapodaj Rimwax, który idealnie doczyści, nabłyszczy i zabezpieczy felgi. Posiada minimalne ilości środków ścierno-polerujących które bez najmniejszego problemu usuwają najbardziej uporczywy osad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec zapodaj Rimwax, który idealnie doczyści, nabłyszczy i zabezpieczy felgi. Posiada minimalne ilości środków ścierno-polerujących które bez najmniejszego problemu usuwają najbardziej uporczywy osad.

gdzie to kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec zapodaj Rimwax, który idealnie doczyści, nabłyszczy i zabezpieczy felgi. Posiada minimalne ilości środków ścierno-polerujących które bez najmniejszego problemu usuwają najbardziej uporczywy osad.

gdzie to kupic ?

http://www.autodetailingshop.pl/Smartwax_Rimwax_235ml-246.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do tematu dziur w krakowie.... byłem w Krk w weekend i to co zobaczylem to byl dla mnie szok!

Ktos bardzo do serca sobie wzial haslo spod tablicy przy wjezdzie do miasta - "Krakow - Miasto Krolow Polskich", bo drogi sa tam faktycznie jak ze ostatniego krola :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do tematu dziur w krakowie.... byłem w Krk w weekend i to co zobaczylem to byl dla mnie szok!

Ktos bardzo do serca sobie wzial haslo spod tablicy przy wjezdzie do miasta - "Krakow - Miasto Krolow Polskich", bo drogi sa tam faktycznie jak ze ostatniego krola :thumbdown:

nic nie mow... ta droga wjazdowa to porazka na calej lini ... od 10 lat wyglada tak samo - tragicznie :wallbash: :wallbash: :wallbash: .Ale nie tylko tam jest tragicznie... jest duzo fajniejszych miejsc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Turdzi przywiozłbyś tego Prick Borta następnym razem chętnie bym odkupił.... :hi:

jak bede jechal nastepnym razem to ci przywioze :wink4: a wyjazd na kielce i warszawe to jest taki od kad pamietam czyli pownie od polowy lat 80 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv jezdzilem tam kiedys czesto do speca od francuzow bo mialem renault :wink4: i wyryp tam byl od kad pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zawsze bylo zle ale teraz to jest sajgon :polew: :polew: ... WSTYD jednym slowem... , biora kierowcow na przeczekanie :wink4:

takie miasto , zeby bylo lepiej to glowna ulica w najdrozszej dzielnicy wyglada podobnie na lotnisko trzeba jezdzic przez Kryspinow :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Królowej Jadwigi i cała Wola Justowska to skandal ...

no już nie cała, od Jesionowej do Kasztanowej /2km :kox:/ jest ok, reszta Kr.Jadwigi to już nie Wola :tongue4:

a jeśli chodzi drogę na W-we to jest masakra, no ale to droga na wieś, pewnie dlatego :decayed:

w sumie nie wiedziałem, że dalej coś jeszcze może być :bag::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi drogę na W-we to jest masakra, no ale to droga na wieś, pewnie dlatego :decayed:

w sumie nie wiedziałem, że dalej coś jeszcze może być :bag::decayed:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Królowej Jadwigi i cała Wola Justowska to skandal ...

no już nie cała, od Jesionowej do Kasztanowej /2km :kox:/ jest ok, reszta Kr.Jadwigi to już nie Wola :tongue4:

a jeśli chodzi drogę na W-we to jest masakra, no ale to droga na wieś, pewnie dlatego :decayed:

w sumie nie wiedziałem, że dalej coś jeszcze może być :bag::decayed:

małopolskie kompleksy ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...