Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Szybko mrugające kierunki


marcin120383

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: jak w temacie zmieniłem lampy przód i od tego czasu się zaczęło kierunki szybko mrugają :wallbash: ale za to na awaryjnych jest ok

żarówki wszystkie świecą

moje pytanko jak może być przyczyna od czego zacząć z góry dziękuje :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żarówki od kierunków masz normalne czy jakieś LED ??? A może przerywacz który znajduje się we włączniku awaryjnych? Dodam że od awaryjnych jest osobny a od kierunków osobny i wszystko właśnie w tym włączniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie miałem tez ten problem, przyczyna była zarowka od kierunków (mimo, ze swieciła) wymiana na nowe załatwiła sprawe

w obie strony szybko Ci migaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja spotkalem sie wielokrotnie ze przyczyna byl hak juz tlumacze o co chodzi.Nieraz jest przelacznik ktory otwiera tzw obwod dla kierunkowskazow przyczepy,gdy przyczepa jest odlaczona to jest obwod otwarty dlatego mruga.Spotkalem sie z tym wlasnie w a4 98 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jaki wniosek od czego zacząć wspomnę że zaczęło się jak wymieniłem lampy a w gnieździe haka nie było nic ruszane :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek proponuje podmiane zarowek, w podpisie masz foty 2 aut, wiec wyciag zaroweczki z jednej, wsadz do drugiej i zobacz czy cos to dało.

jak beda walniete zarowki to i w drugiej powinno zaczac tak migac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vauxhall95 ma rację z tym hakiem. Ja u siebie mam hak i autko rocznik 98 i też mi tak się zrobiło. Ale u mnie w bagażniku znajduje się taka mała puszka (nie wiem jak to się prawidłowo nazywa) jest ona schowana z lewej strony pod tapicerką. I jak mi kierunki szybko migały to było słychać bardzo szybkie cykanie z tej puszki.... więc ją rozebrałem i zablokowałem te.... (i tu znowu nie wiem jak to się nazywa) co szybko cykały i po problemie :cool1: kierunki migają normalnie i o dziwo jak przyczepkę podepnę to wszystko jest okey i są wszystkie światła :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zmieniałeś lampy to tam szukałbym problemu, posprawdzaj kable przy lampach, może jakieś zwarcie się robi, bo luźno lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz urlop to po patrze ale wiem jedno jak podłączyłem przyczepkę to mrugało normalnie :kwasny::wallbash:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:02_________________________________________________ :) panowie to tak jak pisałem jak jest przyczepka to jest ok to tam szukać przyczyny w gnieździe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...