Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Obsługa klimatyzacji


jacek83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

3 dni temu kupiłem audi b6 2001r i mam bardzo banalne pytanie...

Jak się obsługuje klimę w b6, bo śmigam na forum i nie mogę nic znaleźć? Dodam, że to jest moje pierwsze auto z klimą dlatego mam trudności.

Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz sobie żądaną temperaturę przyciskami + i - osobno dla kierowcy i pasażera i załączasz AUTO, automat utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz. Przycisk ECON wyłącza klimatyzację, chodzi sam nawiew i ew. grzanie w chłodne dni, przycisk OFF wyłącza układ przewietrzania wnętrza, zamyka dopływ z zewnątrz i wyłącza dmuchawę. Strzałkami góra, dół i kratki ustawiasz na żądanie kierunek nadmuchu, przyciskiem z symbolem wiatraczka pod wyświetlaczem siłę nawiewu. Najlepiej zostawić sterowanie nadmuchem elektronice, sterownik w a4 jest naprawdę dobry i radzi sobie z utrzymaniem atmosfery we wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temperaturę ustaw w przedziale 22-24 st i nie szalej z mniejszą bo możesz w środku lata chodzić zakatarzony wlotów powietrza nie kieruj bezpośrednio na twarz i klatkę piersiową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazówka-żeby zmieniać temp. po obu stronach-przytrzymać przycisk AUTO po stronie kierowcy ok 3 sekund,potem zmieniając temperaturę po stronie kierowcy-od strony pasażera też się zmieni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...