Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] 93 stopnie temp. płynu chłodniczego


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zauważyłem, że po zmianie pompy wtryskowej temp. płynu sie podniosła na wskaźniku jak i klimatroniku, teraz pokazuje mi około 93 stopnii, przed zmianą było idealnie 90, nie wiem czym to moze byc spodowane :mysli: , raczej chyba jakiegos czujnika nie przestawiłem.

jakies sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdze sobie na Vagu

no ale gdyby miał byc zapowietrzony układ to czemu dopiero po zmianie pompy to wyszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze byla zmieniana pompa plynu chlodzacego? do tego trzeba spuscic plyn. byc moze po zalaniu nowego nie zostal prawidlowo odpowietrzony uklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze byla zmieniana pompa plynu chlodzacego? do tego trzeba spuscic plyn. byc moze po zalaniu nowego nie zostal prawidlowo odpowietrzony uklad

wtryskowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jak wymieniales pompe to chyba spuszczales plyn chlodniczy i wtedy sie wlasnie zapowietrzyl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to tylko pokazuje jak wazne jest zeby wypowiadac sie precyzyjnie :polew:,

to i tak dobrze ze nie spryskiwacza :kox::polew:

sory za OT ale sami rozumiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no Murzyn o nic nie chodzi, kolega w watku napisal ze wymienial pompe ale nie napisal ze jaką(zobacz zmiana jest w pierwszym poscie),

stad posypaly sie kolejne posty. pozniej dopiero uzupelnil ze wtryskowa

sokolnh skoro nic nie robiles przy ukladzie chlodzenia, to tak jak pisze Murzyn obserwuj i sie nie przejmuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak:

jadąc w korku temp. na wskaźniku 90, klimatronik 92, vag 91,6

jadać sobie normalnie po miescie, na wskaźniku 90, klimatronik 95, vag 92,6

butowanie na wskazniku troche ponad 90 stopnii, klimatronik 97, vag 94,5 :chytry:

jak sie zatrzymałem to po chwili temp. wróciła do 93 na klimatroniku i 92,6 na vagu

ostatnio mi sie przypomniało ze jak montowałem xenona to musiałem odpiąć kostke, ktora jest pod lampą i jest podlączona do chłodnicy, tyle że ona jest chyba od klimy :mysli:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 14:34 _________________________________________________nikt nie poratuje ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys mial ponizej 90C to mozna byloby gdybac, ze co jest nie tak. a tak to w rure mu i ciesz sie z :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...