Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)


wrzecion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Miałem B5, jest B7 od roku, a nie miałem czasu jej zaprezentować. Co prawda nie ma sie czym chwalić jak patrze na Wasze furki ale co tam:

- 2.0 TDI 140 PS BPW

- końcówka 2006

- wyposażenie? Hmm... standard raczej ale golasem nie jest :)

- multi kiera,

- stołki podrzewane,

- czujniki tył,

- RNS-E,

- Bixenonki są :)

- zawias standart,

- felgi też zwykłe 16 jak widać...

Mój dylemat? Kupiłem fure marzeń, moich marzeń i co dalej? Dylemat mam paru misięcy bo albo inwestuje w auto czyli jakies mody albo sprzedaje, kupuje jakiegos starego rzęcha i zaczynam budowe domu. Nie porównuje budowy domu to auta ale sami wiecie, ze "albo rybki albo akwarium" :) wiec do tej pory nie inwestowałem w samochód nic i przypuszczam, ze chyba tak zostanie i za jakiś miesiąc, dwa będzie do oddania w dobre ręce. Ale sam nie wiem, bo duzo radosci z takim cackiem jest :) Jak zostanie przy mnie to napewno felunek w pierwszej kolejnosci i chcialem szyby przyciemnic, zawiasu nie rusza, bo mialem -30mm H&R w b5 i sie ciągle wkurzalem bo na moją droge do domu to chyba czołg trzeba, a nie obnizone auto...

Pytam o Wasze zdanie na ten temat

IMG_4574_5.jpg

IMG_4541_5.jpg

IMG_4544_5.jpg

IMG_4547_5.jpg

IMG_4550_5.jpg

IMG_4555_5.jpg

IMG_4556_5.jpg

IMG_4565_5.jpg

IMG_4567_5.jpg

IMG_4586_5.jpg

IMG_4581_5.jpg

IMG_4570_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko super :good: zmień sobie język w RNS-E na polski.Mnie to kosztowało 100plnów.Bezawaryjności życze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko super :good: zmień sobie język w RNS-E na polski.Mnie to kosztowało 100plnów.Bezawaryjności życze :hi:

a mnie nic odwiedź nawi forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki przyciemnij,jakieś fajne aluski,daj podwójny wydech,jest tyle opcji,że :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna. Jak chcesz iść sprawdzoną drogą to ładna, fela i gleba, do tego dodatki z s-lina.

Możesz tez zaszaleć z pakietem DTM :decayed:

To na początek, powodzenia.

Wirusik gdzies po drodze tez powinien zagościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponior... tylko DTM nie było w kombii hehe :P

furka fajna... co do dylematu... dom czy samochód... no cięzka sprawa... ale ja na dzień dzisiejszy bym swojej a4 nie sprzedał żeby budowac dom... bo nie lubie domów urządzać i budować hehe... inwestuj w furmanke, dom jeszcze zdąrzysz wybudować... masz 28 lat dopiero hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponior... tylko DTM nie było w kombii hehe :P

furka fajna... co do dylematu... dom czy samochód... no cięzka sprawa... ale ja na dzień dzisiejszy bym swojej a4 nie sprzedał żeby budowac dom... bo nie lubie domów urządzać i budować hehe... inwestuj w furmanke, dom jeszcze zdąrzysz wybudować... masz 28 lat dopiero hehe

Tak ale progi i przód pasi idealnie, kolega taką składa w avancie właśnie :). Zawsze to coś innego, a tak to kolejny s-line będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszystko dąży do gleby :confused4: gdzie optycznie wiem jak to sie ma pieknie, bo miałem w b5 ale zimą to same "ku..." leciały tym bardziej u nas nas tych pieknych drogach i dziurach.

Ten zestaw głośnomówiący to pare fajnych bajerów ma bo czy wybieranie na kierownicy czy wybieranie tonowe to spoko ale denerwuje mnie ten uchwyt na telefon, jakos na bluetootha to przerobic czy cos...

Wyposażenie ogólnie mam ok, tylko ta optyka to standard, który musialbym zmienic. Napewno felunek i znów 17 czy 18? :gwizdanie:

haha z tym "masz dopiero 28 lat" to dobry kawał - no własnie mam i to nie "dopiero" ale "az" i teraz powoli zaczynam inaczej myslec. Ajajaj... moja niunia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdź bo możesz mieć moduł bluetooth tylko nie aktywny... ja też tak miałem i też mam ten uchwyt który zawadza (ktoś może wie jak to zdemontować bez uszczerbku???)...

Ja aktywowałem bluetooth i wszystko śmiga jak należy... co do felunku to wszystko kwestia ile jeździsz ...ja jeżdżę sporo i mam 17 i 235/45 i już jest taczka.... na 18 sobie nawet nie wyobrażam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felunku to wszystko kwestia ile jeździsz ...ja jeżdżę sporo i mam 17 i 235/45 i już jest taczka.... na 18 sobie nawet nie wyobrażam :gwizdanie:

Kolego jak się obniży autko to i na 19" będzie zacnie wyglądać.Pooglądaj pare wątków to zobaczysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felunku to wszystko kwestia ile jeździsz ...ja jeżdżę sporo i mam 17 i 235/45 i już jest taczka.... na 18 sobie nawet nie wyobrażam :gwizdanie:

Kolego jak się obniży autko to i na 19" będzie zacnie wyglądać.Pooglądaj pare wątków to zobaczysz :naughty:

ja jeżdzę dużo i mam 19 :wink4:

Kolego fajna B7- rns jest grzane stołki śa czyli jest b dobra podstawa- ja tego szukałem przy zakupie B6. dawaj glębę kółko i bedzie piękne autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdzę dużo i mam 19 :wink4:

Kolego fajna B7- rns jest grzane stołki śa czyli jest b dobra podstawa- ja tego szukałem przy zakupie B6. dawaj glębę kółko i bedzie piękne autko :good:

Ja miałem dwie do wyboru albo ta albodruga 170 PS, podwójny wydech i to było piekne tylko była w środku "czarno-biała" navi jak ja to mówie hehe nie bylo RNS i decyzja padla na nią wtedy.

P.S. Ale gdybyście mieli albo ktoś z Waszych znajomych w dieselku Passata B4 ok 1997-98 rok kombi, Ford Mondeo 99-00 kombi albo Mercedesa W124 250 czy 300 w kombiku to dajcie znać. Do takich furmanek nie bedzie mi szkoda worka cementu wrzucic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno felunek i znów 17 czy 18?

Pytanie brzmi 18 czy 19". 17" to na zime bedzie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mi sie widzą felgi RS6 new tylko jakby to w 18 wyglądało, bo w 19 to miodzio jest

Dobra ludziki, nie będzie felunku ani innych modów.

Niunia jest na sprzedaż ;(. Kupuje starego rumpla na budowe wiec tego sprzedaję... w razie pytań co do auta - pytajcie, piszcie, dzwońcie i polecajcie :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz by się przydało gdyby dostała paru cm w dół :decayed: fajne koła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...