Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Potrzebuje porady z montażem głośników przednich aud1.9tdi b5 r.1999 lift r2000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy takie głośniki http://allegro.pl/boschmann-mb-103-cti-500w-na-zwrotnicy-sklep-wawa-i1644897632.html bez problemu wejdą do b5 sedan r. 1999 lift. Głównie chodzi mi o przednie ?? mam zamiar do tego podłączyć później wzmacniacz.Nie chce inwestować w tube wystarczy mi przed zmianą auta takiej jakości nagłośnienie. Proszę o poradę. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buszmen :kox: 6 głosników w cenie jednego takiego sobie zestawu 16ek :slina:

moja rada :D zostań przy seryjnej nokii oszczędź kompromitacji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm 25 cm maja wejsc na tylnia polke i mialy zostac podlaczone do wzmacniacza. wysokotonowki przednie chcialem wiedziec jaka membrama tam wchodzi? Jak już pisałem dla szydercy kolegi auto idzie na sprzedaz chcem zeby ladnie gralo z pier***** basowym. do nowego mam zestaw alpine pewnie drozszy niz twoja buda w kombi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro idzie na sprzedaz to po co robić koszty, kup komplet 13tek i 16ek w drzwi i heja, a nie jakieś udziwnienia robisz, kase wydajesz na to co bedzie grało porównywalnie do serii którą kupisz za 100zł

A co do budy to pewnie masz racje, buda chodzi po 1000zł :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm 25 cm maja wejsc na tylnia polke i mialy zostac podlaczone do wzmacniacza. wysokotonowki przednie chcialem wiedziec jaka membrama tam wchodzi? Jak już pisałem dla szydercy kolegi auto idzie na sprzedaz chcem zeby ladnie gralo z pier***** basowym.

Trochę niepoważnie traktujesz potencjalnego nabywcę. Gdybym ja kupował auto i spotkał się z takim nagłośnieniem, to byłoby to dla mnie minusem przy zakupie. Po prostu uznałbym że właściciel to jakiś wioskowy przygłup, który katuje swoje uszy, więc i pewnie podobnie traktuje samochód.

Powracając do tematu: nie wydaje mi się żeby te wysokotonówki weszły w oryginalne miejsca drzwi. Prawdopodobnie będziesz musiał wydłubać je z tej obudowy i dopiero wtedy da się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...