Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!


Pucek

Rekomendowane odpowiedzi

doszły żółte halogeny :) efekt na ciemnym aucie jest pioronujący!

autko tym sposobem się odznacza, nie ma drugiej takiej na drodze, tutaj też kieruję do wszystkich pytanie, ile by każdy z Was mógł dać za takie auto?

oczekuję szczerości :> mam klienta i niewiem czy nie chcę za mało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak zmienisz fele to odezwij sie bo te co masz podobaja mi sie i mozemy sie zawsze dogadac :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zewnatrz wzor samochod :good: swiatla, kolor, alu super. jedynie co to zostawilbym oryginalny gril audi ze srebrna obwodka ale to tylko moja opinia. jak taki ci sie podoba to spoko.

sirodek juz troche gorzej sie prezentuje. szkoda ze nie ma klimatronica bo te pokretla wygladaja fatalnie. :JC_fan:

sirodek przydaloby sie ubarwic wedlug gustu czy to w imitacji drewna czy chromu jak uwazasz. kierownice tez by sie dalo zmienic na nowszy model sam o czyms takim mysle ale wg mnie za drogie sa i chyba dam sobie narazie spokoj.

ile zaplaciles za lampy przednie i gdzie kupiles???bo chcialbym sobie takie sprawic. noi chalogeny tez mi sie podobaja.

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 14:21_________________________________________________co do planowanych zmian to ja bym zostawił auto na zewnatrz takie jakie jest.

alu 18 to juz troche przesada wg mnie. lepiej skup sie na wnetrzu samochodu zeby bylo przyjemniejsze.

jak juz cos zrobisz daj znac jestem ciekawy postepow

pozdro :audi: :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki oczywiście z allegro, cena 230 zł za sztukę z przesyłką, ale opłaca się zmienić :)

felunku raczej zwiększał nie będę, tak sobie obiecałem że co auto to większa felga, czyli w następnym ma być 18'' :decayed:

odnośnie środka, że brak klimy to akurat wiem, niestety mój błąd ale cóż, kombinowałem nad wymianą kierownicy i nad kubełkowymi fotelami :wink: ogólnie to chciałbym zmienić na diesla, niechcę znów B5 bo wszystkie bolączki modelu przeszedłem, teraz czas na coś bardziej ekonomicznego a szybszego, czyli będzie albo Leon 1M ARL top sport albo B6 do którego muszę dozbierać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ostatni raz rozmawialismy chyba z rok temu i wtedy jeszcze A4 byla zwykla seria, a teraz..... jestem w szoku :shocked: super!!!!!!! gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek :mysli: czy mi się wydaje czy Kolega z Boguszowic, a teraz już z Popielowa bodajrze :mysli:

no i każdy pochwalił a nikt go kupić nie chce :polew:

Arku, to kiedy odwiedzasz Gliwice? może teraz w piątek? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy Kolega z Boguszowic, a teraz już z Popielowa bodajrze

dokladnie :>

Arku, to kiedy odwiedzasz Gliwice? może teraz w piątek?

staram sie ale moge sie spoznic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaje..sty furacz klimy nie ma ale dziura w dachu jest :kox: :kox:

widać że jest pomysł na audiczkę powodzenia w razeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...