Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje a4 cabrio


PrzemekDz

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczna maszynka nic dodać nic ująć, no może poza felgami (sprawa gustu) :audi: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie kapujesz kolega PrzemekDz ma taka pasje kupuje i sprzedaje ta pierwsza tez byla dluzszy czas na allegro :tongue4:

Ale fura tak czy siak pikna :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi byly 'w komplecie' z autkiem :)

Teraz wlasnie mysle nad ich zmiana

Co o tym sadzicie 20"

No wydaje mi się, że mogą być :D Te felgi są ładniusie i do białego autka będą pasowały idealnie, przynajmniej tak mi się wydaje... :mysli: 20'' :drool: Gdybyś miał okazję założyć je i zrobić foto to pokaż, wtedy ocenimy, najlepiej zobaczyć jak będą wyglądały na autku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi by bylo az zal sprzedawac taka perelke a co do felg to uwielbiam czarne fele ze srebrnym polerowanym rantem do tego rozmiar 20" - respekt.... mam nadzieje ze uda ci sie je tam wlozyc, wg mnie felgi beda pasowac idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie, biały jest po prostu piękny. Oczywiście nie każdy samochód prezentuje się w tym kolorze dobrze, ale samochody takie jak to Audi to po prostu bajka... ;) Pozatym biały jest ostatnio w modzie i coraz więcej ich jeździ po ulicach :P Ja chcę kupić teraz białego Krajzlera trzysta em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony zdradzisz marke audi :( hehe

jechalem 300m i powiem tak: kanapa jakich malo :D ale wygodny i ma swoj urok, da sie zrelaksowac ale spalanie .....

300c jest fajny z wygladu, 300m mi sie nie bardzo widzi

a no i biala perla to jest chyba najlepszy lakier teraz, gdybym mial na jakis drogi samochod to bym go wlasnie chyba bialy kupil albo czarny :> ale bialy ma byc niedlugo bardzo modny z tego co slyszalem, dowodem na to jest to ze firmy motoryzacyjne swoje flagowe topowe najmocniejsze wersje czesto teraz pokazuja w kolorze bialym ( przepraszam za odejscie od tematu a4 cabrio )

PrzemekDz bedziesz wstawial te czarne 20" ? :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemekDz fura świetna.. naprawde.. będziesz miał zarobek jesli chodzi o wesela.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cabrio wogóle nie przepadam , ale sedan w B7+biała perła+czarne 20" z polerowanym rantem= :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...