Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje a4 cabrio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ladniutki ale mi bialy sie nie widzi szczegolnie :)

Opublikowano

Śliczna maszynka nic dodać nic ująć, no może poza felgami (sprawa gustu) :audi: :oklaski:

Opublikowano

Czego nie kapujesz kolega PrzemekDz ma taka pasje kupuje i sprzedaje ta pierwsza tez byla dluzszy czas na allegro :tongue4:

Ale fura tak czy siak pikna :th:

Opublikowano
  • Autor

Felgi byly 'w komplecie' z autkiem :)

Teraz wlasnie mysle nad ich zmiana

Co o tym sadzicie 20" -> LarzonInnovation562.jpg

Opublikowano

Felgi byly 'w komplecie' z autkiem :)

Teraz wlasnie mysle nad ich zmiana

Co o tym sadzicie 20"

No wydaje mi się, że mogą być :D Te felgi są ładniusie i do białego autka będą pasowały idealnie, przynajmniej tak mi się wydaje... :mysli: 20'' :drool: Gdybyś miał okazję założyć je i zrobić foto to pokaż, wtedy ocenimy, najlepiej zobaczyć jak będą wyglądały na autku ;)

Opublikowano

za***isty sprzęt ale ja bym wolal za taką kasę pomalowany :polew:

Opublikowano

mi by bylo az zal sprzedawac taka perelke a co do felg to uwielbiam czarne fele ze srebrnym polerowanym rantem do tego rozmiar 20" - respekt.... mam nadzieje ze uda ci sie je tam wlozyc, wg mnie felgi beda pasowac idealnie.

Opublikowano

Powiem tak...A8 V10 + ten cabrio w garażu i jest zestaw na cały rok :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

za***isty sprzęt ale ja bym wolal za taką kasę pomalowany :polew:

:bicz3:

Na zywo o wiele lepiej sie to prezentuje ;). No ale coz kazdemu sie nie dogodzi wazne ze mi sie podoba :)

Opublikowano

krotko mowiac: :drool: :drool: :drool: nawet w tym kolorze i na tych felach...

Opublikowano

Co wy gadacie, biały jest po prostu piękny. Oczywiście nie każdy samochód prezentuje się w tym kolorze dobrze, ale samochody takie jak to Audi to po prostu bajka... ;) Pozatym biały jest ostatnio w modzie i coraz więcej ich jeździ po ulicach :P Ja chcę kupić teraz białego Krajzlera trzysta em :)

Opublikowano

Tony zdradzisz marke audi :( hehe

jechalem 300m i powiem tak: kanapa jakich malo :D ale wygodny i ma swoj urok, da sie zrelaksowac ale spalanie .....

300c jest fajny z wygladu, 300m mi sie nie bardzo widzi

a no i biala perla to jest chyba najlepszy lakier teraz, gdybym mial na jakis drogi samochod to bym go wlasnie chyba bialy kupil albo czarny :> ale bialy ma byc niedlugo bardzo modny z tego co slyszalem, dowodem na to jest to ze firmy motoryzacyjne swoje flagowe topowe najmocniejsze wersje czesto teraz pokazuja w kolorze bialym ( przepraszam za odejscie od tematu a4 cabrio )

PrzemekDz bedziesz wstawial te czarne 20" ? :drool:

Opublikowano

Tony zdradzisz marke audi :( hehe

Spokojnie, jest jeszcze w domu :audi: A6 2,5TDi 2001 :th:

No a 300M mi się zawsze cholernie podobał ;) Ale to i tak jeszcze nie teraz ta zmiana, pojeżdzę trochę A4 :)

Opublikowano

PrzemekDz fura świetna.. naprawde.. będziesz miał zarobek jesli chodzi o wesela.. :)

Opublikowano

Za cabrio wogóle nie przepadam , ale sedan w B7+biała perła+czarne 20" z polerowanym rantem= :drool:

Opublikowano

Czarne felgi powinny mu dobrze zrobić... :naughty: bo teraz jest trochę za biało... :bicz2:

Opublikowano

Ladne autko ;) pozazdroscic tylko :) do zobaczenia na Gorzowskich dograch :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.