Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Modyfikator +


Rafal-L

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o tym wynalazku??

NIEMAM ZAMIARU TELGO LAC PYTANIE CZYSTO TEORETYCZNE

Modyfikator +

http://www.modifikator.pl/oprodukcie-modifikator-ochrona-zywotnosc-do-silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie wierze w takie pierdy. najlepszym modyfikatorem jest w pełni syntetyczny jakościowy olej.

taki wynalazek można zalać na próbe do jakiegoś starego parcha gdzie mu wszystko jedno i patrzeć co sie dzieje,ale nie do Twojego BFB.

ze słyszenia wiem,że ogólnie środek dobry ale dla handlarzy by tylko na chwile reanimować auto i pognać je w piz*u.....

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojskowa nanotechnologia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku Armii Rosyjskiej , niby po co im oszczędność paliwa , jak oni nie mają co z tym robić :mysli:. Mówią że "Dobry bajer to połowa sukcesu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Uwierzcie mi to działa... ale tylko na kieszenie producenta :decayed: Zamiast bulić za takie coć to lepiej sobie w tesco kup motodoktora za 20zł. Aaaa... i jak raz to wlejesz to puźnij przy każdej zmianie oleju trzeba to lać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlalem jakis czas temu przy wymianie oleju-dziala :good:...na podswiadomosc :decayed: :decayed: :decayed: nic a nic sie nie zmienilo ,ani spalanie a juz napewno moc jak podaje producent do 10% prawie jak chip :polew: ale ja lalem go zaraz po zakupie autka bardziej profilaktycznie .Teraz juz raczej nie kupie bo cena kosmos ,prawie tyle co druga wymiana oleju .. uwazam ze lepiej juz wymienic szybciej dobry olej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niemam zamiaru tego lac poprostu chcialem zoabczyc jakie podejscie macie do teog typu srodkow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TVN Turbo robili test: dwa takie same auta z tymi samymi silnikami (podobne przebiegi) jeden na czystym oleju a drugi z tym modyfikatorem i żadnych różnic nie było, później spuścili olej z tych silników i jeździli. w tym co był modyfikator to od razu zatarł się silnik a ten drugi 3 razy więcej kilometrów zrobił... dokładnie nie pamiętam ile. Także można stwierdzić, że nie pomaga lecz może zaszkodzić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TVN Turbo robili test: dwa takie same auta z tymi samymi silnikami (podobne przebiegi) jeden na czystym oleju a drugi z tym modyfikatorem i żadnych różnic nie było, później spuścili olej z tych silników i jeździli. w tym co był modyfikator to od razu zatarł się c dobry olejsilnik a ten drugi 3 razy więcej kilometrów zrobił... dokładnie nie pamiętam ile. Także można stwierdzić, że nie pomaga lecz może zaszkodzić....

Kolego to chyba niezbyt uważnie oglądałeś. Bo zatarł się silnik bez modyfikatora. A ten z chodził jak gdyby nigdy nic.

Było to w programie Gadżet dokładnie, i miało na celu zareklamować ten produkt...

A wracając do tematu... zamiast tego typu substancji lepiej kupić dobrej firmy olej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny specyfik, tak zwane chytry dwa razy płaci :naughty:

Tak na marginesie do tej klasy samochodu nawet bym nie zaryzykował wlewania takiego czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kasy szkoda kup lepiej lody dzieciom

A ja zamiast Modyfikatora wlałem rewitalizant XADO 3x9ml najpierw do mojego Audi - jednego jestem pewien - zużycie oleju 0 - od wymiany nic nie musiałem dolewać, nie mówiąc o nieklapiących samoregulatorach, potem wlałem jeszcze w Pandzie która zjadała litr oleju na 15000km, a teraz od wymiany prawie 8000km i stan oleju bez zmian, mamy w firmie dwie identyczne Pandy około 80tys przebiegu i różnica w głośności pracy silnika jest bardzo zauważalna. Jak koledzy nie chcecie to nie lejcie, tylko nie piszcie że te produkty = moto doktor bo to są jakieś bzdury. Ja tam do każdego swojego auta wleję bez zastanowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś takiego zalewałem, rzeczywiście sporo zmniejszyło się zużycie oleju i na świecach nie zbiera się tak bardzo nagar....

A silnik zalewam już przepracowanym olejem bo na nowy szkoda kasy - poza tym jak gęstszy to mniej bierze.

Mowa o starej kosiarce już na wykończeniu - nigdy takich eksperymentów w niuni - jakby to było takie super to producenci olejów sami by na to wpadli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wlewałem do moich sprinterów 2,2CDI i powiem szczerze że różnica spora

1. zużycie oleju spadło i to sporo bo te silniki lubią pić olej

2. cichsza praca silnika w porównaniu do tego w którym nie był wlewany modyfikator

3. po odpaleniu na zimnym silniku nawet zimą brak stukania jak to wcześniej miało miejsce

4.odziwo przestał kopcić ( wcześniej delikatnie dymił)

5. co do zużycia paliwa nie jestem pewny czy działa bo w tym wypadku wszystko zależy od tonażu jaki mam na samochodzie i od kieroewcy który nim jechał wieć pomiar był niwiarygodny

Więc z moich doświadczeń działa i tak jak kolega pisał nie porównujcie tego do motodoktora za 20zł ktory jedyne co daje to gównianą wydzielinę w silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...