Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Jak zamontować podłokietnik?


saint4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie pytanko do was, chciałem zamontować sobie podłokietnik, ale czy bedzie on pasował do mojej wersji, tzn przyciki od radia nawi itp mam obok dzwigni zmiany biegow, czy da sie zamontować podłokietnik?? moze cos wiecie??

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy orientujecie sie czy jest rożnica pomiędzy wersją angielska a europejską, bo znalazłem na angielski ebay-u cała konsola za 60 funtów, to niezła cena, co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze w Etce to nie ma róźnicy pomiędzy EU a UK i tunel srodkowy będzie pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest pewna sprawa, za podłokietnikiem jest są nawiewy

http://cgi.ebay.co.uk/audi-a4-b8-tdi-arm-rest-center-console-/120737388726?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c1c8258b6

co o tym myślicie?? be bedzie z tym problemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemu, Najwyzej nie podepniesz nawiewów aby dzialały a w przyszłości jak będziesz chciał to czeka rezanko na 3 strefy klimatronika

Zwróc uwagę jeszcze na listwe dekoracyjną czy u Ciebie jest taka sama :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo bedzie mozna zalozyc :confused4: dla porownania dwa tunele jeden bez podlokienika a drugi z nim :)

TUNEL_1.jpg

TUNEL2.jpg

U mnie jest taki czyli z podlokietnikiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC ale przeciez tutaj chodzi o założenie całego tunelu od Angola z podłokietnikiem :cool1: ( a nie dołożenie samego podłokietnika bo wiadome ze nie bardzo da się sam dołożyć do zwykłego tunelu ) wiec nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc ze nie bardzo będzie mozna założyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko do was, chciałem zamontować sobie podłokietnik, ale czy bedzie on pasował do mojej wersji, tzn przyciki od radia nawi itp mam obok dzwigni zmiany biegow, czy da sie zamontować podłokietnik?? moze cos wiecie??

pozdr

mialem na mysli to pytanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a słuchajcie, czy przy wymianie tego podłokietnika trzeba bedzie cos jeszcze rozbierac ?? i od której cześci zacząć i co będzie mi potrzebne, tzn narrzędzia ?? bo wole wiedzieć co mnie czeka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo kto to robil pewnie :) ale sprawdz poprzez sciagniecie tylnego schowka w tunelu jak wyglada sprawa z mocowaniem podlokietnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy wymianie tego podłokietnika

chyba masz na mysli tunel jak go ściągnać , tak ?

Tak jak pisal WRC z tyłu pod schowkiem , i dodatkowo musisz wyciągnać klimatronik i pod nim beda mocowania popielniczki i tunelu oraz pod mieszkiem przy gałce zmiany biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozebralem caly tunel srodkowy aby zobaczyc jak wygladaja mocowania polokietnika i czy da sie zalozyc go w wersji bez niego . Mocowania wygladaja tak :) czyli cztery sruby . Nie wiem jak sprawa sie ma tych srub , bo nie bardzo widze jak zalozyc podlokietnik ( ci co nie maja oczywiscie ) :confused4:

Chyba ze przyspawac :decayed: albo na naprawde gruuuubych wkretach :gwizdanie:

20110627066.jpg

Nie ma dojscia do tych srub :( i nie wiem czy fabrycznie przygotowane sa otwory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale podłokietnik juz jest zamotowany bo to jest cały tunel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale podłokietnik juz jest zamotowany bo to jest cały tunel

Jesli kupisz cały tunel z podłokietnikiem to go założysz bezproblemowo w miejsce starego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w swojej b8 wymieniłem tunel środkowy na taki z podłokietnikiem i schowkiem z tyłu. Chciałbym podłączyć oba gniazda 12v do listwy z bezpiecznikami zeby bylo w nich zasilanie. Tutaj rodzi się moje pytanie, jakiej długości i grubości będę potrzebował kabla ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...