Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"


Piechus

Rekomendowane odpowiedzi

Najmniejsze ET jakie znalazłem to 42 czyli takie jakie mam chyba teraz przy 17"

Jak to widzę to odechciało mi się juz tych felg :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co się załamywać :> jak nie chcesz żeby chlapało po aucie to ET 43 jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 8x18 et43 i takie chciałem żeby po samochodzie nie waliło błotem chociaż tył mógłby mieć et 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest to, że ile ludzi tyle opini :cool1: ale zdecydowałem się na ET 35 bo chcę aby samochód był wizualnie poszerzony a przy ET 45 raczej sie tego nie uzyska a gdyby tego było mało z przodu czasami może ocierać o wahacz. [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:09_________________________________________________Właśnie byłem w aucie zobaczyć jak siedzi samochód i między wahaczem a oponą za kołem jest tak mało miejsca, że ledwo wcisnąłem tam palec :blink: teraz pytanie czy jak zapodam 8x19" z oponą tej samej szerokości czyli 235 ona na milion procent tam wejdzie??

Teraz mam oryginalne felgi Audi 7,5x17" ET 45 jeśli dobrze sie orientuje.

Sorry panowie, że tak wypytuje ale nie chce wydać 4 tysiaków i nie móc założyć nowych kół do auta :przebiegly:

Co wy o tym wszystkim myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 8jx18 et43 235/40 i jest ok 1cm luzu 19 o tych parametrach spokojnie wejdzie et45 też bo to różnica 2mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18' 8,5J i et 45 z oponą 225/40 i z przodu między zwrotnicę a oponę nawet zapałki bym nie wcisnął a z tyłu nie lepiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konus czyli u mnie powinno być ok przy 19" ok skoro fela będzie 8j i opona 235/35

greg2505 dzieki za odpowiedz, czyli powinno być wszystko w jak najlepszym porządku

Teraz tylko kwestia przemyślenia jaka ma być fela RS4, RS6 czy RS II bo cały czas jestem niezdecydowany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukałem felg miało być rs4 ale jak zobaczyłem rs6 c5 na żywo już innych nie szukałem i taki zakupiłem i jak bym jeszcze raz kupował wybór byłby ten sam ale ile ludzi tyle gustów wybór należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 też mi się podobają i od zawsze chciałem je mieć ale ciężko znaleźć RS6 z ET35 a RS4 z tym ET35 są np tutaj http://cgi.ebay.co.uk/19-RS4-ALLOY-WHEELS-TYRES-AUDI-A4-AVANT-2001-1-9-TDI-/120732622572?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item1c1c399eec

ale jeszcze będę dzwonił do sklepu który ma wystawione RS6 z ET42 czy czasami nie mają tych felg z ET 35

Od RS6 II chłopaki mnie troszke odwiedli bo twierdzą, że do B6 ta felga nie będzie pasować a wiem, że ktoś takie miał na forum przy B6 i nawet dobrze to wyglądało, szkoda, że n ie mogę teraz znaleść zadnej fotki B6 z tymi kołami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19' 8J ET35 na pewno nie będzie obcierać od środka :wink4:

Z tym że ja bym założył ciut węższą oponkę bo zrobi się straszny balon przy szerokości opony 235 na tej feldze :gwizdanie:

to są te RS6 II?

B6_A4_RS6_204_19_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/35/19 to najlepsza opona na tą fele z tego co wyczytałem i na takich jeździ większość ludzi z forum i nie tylko.

Co masz na myśli mówiąc, że będzie niezły balon?? szerszych opon nie chce bo 235 jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał coś węższego żeby był delikatny naciąg bo też niedawno kupowałem felgi z oponami i żałuje strasznie że nie założyłem węższych opon żeby był delikatny naciąg bo u mnie 225/40 przy 8,5J szału nie robi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że będzie ok ale będzie jeszcze gorzej wyglądać niż moim przypadku :gwizdanie: Jak dla mnie troszkę za szeroka opona a wąska felga i brałbym przynajmniej to 215/35 :wink4:

No chyba że Ci to nie przeszkadza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie 215 :doh1:

Opona ma słaniać rant felgi a 215 będzie tak naciągnieta jak opona na koło od taczki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ma osłaniać rant? :mysli: lubisz po krawężnikach jeździć czy jak? :naughty: Choćby nie wiem jak szeroka opona to i tak w przypadku otarcia o krawężnik porysujesz felgę :decayed:

Rób naciąg bo teraz bez tego ani rusz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krawężnikach nie jeżdzę, przynajmniej nigdy mi sie jeszcze nie zdarzyło :)

Nigdy mi sie nie podobały naciągnięte opony na felge tak, że aż się robi stożek z opony, miałem tak w golfie IV i strasznie mnie to drażniło.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:53_________________________________________________

19' 8J ET35 na pewno nie będzie obcierać od środka :wink4:

Z tym że ja bym założył ciut węższą oponkę bo zrobi się straszny balon przy szerokości opony 235 na tej feldze :gwizdanie:

to są te RS6 II?

B6_A4_RS6_204_19_1.jpg

To są RS6 II i sie nad nimi zastanawiam właśnie ale co niektórzy piszą, że nie będzie ta fela pasic do B6 a widzę, że tu wygląda za***iście :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:55_________________________________________________Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :wallbash: :wallbash: :wallbash: wszystkie RS6 II mają ET 45 czyli takie jakie mam teraz przy 17"

Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie jeśli teraz mam 17" ET45 i felgę szerokości 7,5j z oponą 235/45 to jak wsadzę felgę 19" ET 45 i szerokość 8j to wejdzie to koło skoro między zwrotnicą a oponą mam tyle miejsca, że nawet palca tam nie idzie wcisnąć???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mówi o stożku... :wink4: 215/35 przy 8J ledwo się naciąga

8_215_35_R18_NANKANG_NS2_3_595.jpg

Bo zakładanie np opony rzędu 195/35 do 8,5J też mi się nie podoba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro 8x18 et43 wchodzi spokojnie palec 8x19 et45 różnica tylko 2 mm musi wejść co do opon mam 235/40/18 na 8x18 i jeśli bym zmieniał to tylko 225 opona rzędu 215 na 8 calowej feldze jużmi nie podchodzi a po za tym zmienia się obwód koła co za tym idzie duże przekłamania licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem RS4 z ET 35 http://cgi.ebay.co.uk/19-NEW-RS4-STYLE-ALLOY-WHEELS-TYRES-FIT-AUDI-A4-A6-/230632453834?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item35b2c3f6ca ale nie jestem do nich do końca przekonany tzn. do wzoru

RS6 maja ET 42 http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A4-96-08-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280696503554?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415ad0bd02 i chyba te by mi najbardziej pasowały jeśli chodzi o ET

RS6 II mają ET 45 http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A6-ALL-MODELS-NEW-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280700125316?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415b080084 i te felgi najbardziej mi sie podobaja ale ET mi nie odpowiada :disgust:

Jutro zadzwonie do tego sklepu i się dowiem czy czasami nie maja tych felg z ET 42 lub 35

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 00:24_________________________________________________Felgi kupione :kox: wybór padł na wzór RS4

Teraz trzeba czekać do poniedziałku bo dopiero na poniedziałek mi dowiozą, cały weekend czekania :disgust: ale ważne, że w poniedziałek będą u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...