Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Mała navi Dx


ralph

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz pewnie o komunikatach które wyświetlają ci się w języku angielskim - informacje na Fisie. Ja całe menu Fisa mam w niemieckim co nie jest wcale powiązane z lektorem i komunikatami małej navi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie czytasz ze zrozumieniem, pisałem Ci na AUDIKLUB, piszą Ci tu że można zmienić język i lektora, a Ty dalej swoje. Lektor jest na płycie z mapą i w momencie kiedy wybierasz w menu navi język angielski metryczny ładuje się polski lektor ( oczywiście kiedy masz właściwą płytę). Zobacz do instrukcji navi lub po prostu pobaw się pokrętłem i przyciskami od sterowania nawigacją, jak się czegoś nie umie obsługiwać to się nie pisze,że się nie da. Jak byś ten czas, który straciłeś pisząc posty tu i na audiforum przeznaczył na zapoznanie się z urządzeniem typu " mała nawigacja w Audi" bylibyśmy wszyscy zdrowsi ( a napewno ja). Pozdrawiam i życzę "oświecenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem przyznać rację kolegom którzy twierdzili, że lektor PL działa w małej navi. Po ciężkim boju udało mi się go uruchomić.

Oto przepis jak do tego doszedłem:

1. Wgrałem mapę Niemiec co spowodowało przeładowanie softu.

2. Wymieniłem płytkę i wgrałem mapkę CZ-PL z polskim lektorem co znowu przeładowało soft i spowodowało wyświetlenie menu głównego (którego nigdy mi się nie udało wywołać, gdyż panel mojej navi umiejscowiony koło ręcznego nie ma klawisza MENU) w którym oprócz możliwości ustawienia języka lektora można również ustawić np. siłę głosu lektora, dowiedzieć się info o wersji navi, pozycji GPS oraz funkcja kompasu.

3. Wybrałem w zakładce wyboru języka english metric.

4. Wyszedłem z menu głównego i komunikaty navi z niemieckich zmieniły się na angielskie, a lektor niemiecki na polski.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i przepraszam że mój upór, który rozdrażnił niektórych klubowiczów. W razie pytań służę pomocą i ewentualnie fotkami :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, poszukuje małej navi do swojego autka, jest na allegro ale nie ma na niej oznaczenia BSN 3 lub 4 podaja mi tylko nr 4D0919887D , mam prośbe jakie Ty masz oznaczewnia na czytniku tz,czy ten nr odpowiada navi DX 4 pozdrawiam Andrzej z Ustki /andy07/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to ja sie podlącze do tematu mam audi a4 12/99 (mini navi miedzy zegarami czytnik w bagarzniku ) i nie bardzo wiem jaka mape zainstalowac znalazlem pare sztuk nowych map na tornecie i zdgaralem je zgodnie z instrukcja niestety nieruszaja navi twierdzi ze niema nanich systemu dzis rozmawiałem z człowieczkiem który twierdział że w tej navi jst jakisstarszy system nz dx najednej z map ktore mam z niemiec jest napisane audi navigation BNS3.x/navigation plus rns 3.x <11/99 i poprostu niewiem czego szukac a mam tylko mapy niemiec teleatlas travelpilot 2002/2003 PILNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro chodzi Ci mapa oznaczona jako BNS 3.X to jest to czytnik nonDXowy i nie ma na takowy mapy na PL ale można łatwo przejść na system DX - musisz tylko wymienić czytnik na BNS 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...