Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Brak biegów w automacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam audi A4 1.8 1999r (od kilku lat) z automatyczna 4 stopniowa skrzynia biegow. Mam problem ze skrzynia, a mianowicie nie ma reakcji na zaden bieg, jedynie jak wczoraj wrzycilem R (na zimnym silniku) delikatnie cofnal i to by bylo na tyle. Sprawdzilem Vagiem i pokazal mi 2 bledy;

00652

01192

po wykasowaniu bledy nie wracaja, ale auto ani drgnie :wallbash:

Wszysko dziala, nic sie nie zacina, lampki sie swieca ale nie jezdzi.

Szukajac w necie nic nie znalazlem niestety, wiec moze ktos mial podobny przypadek i wie co moze byc przyczyna?

Moze lepiej oddac auto na szrot i nie zawracac sobie glowy?

Jestem niepraktykujacym mechanikiem samochodowym ale z automatami nigdy nie mialem do czynienia. :cool1:

Dzieki za pomoc.

p.s.oleju nie zmienialem 4 lata i zrobilem ok 60kk.

Opublikowano

Sprawdzić poziom oleju i VAGiem Measuring Value Block 007

Opublikowano

pod autkiem sucho ? sprawdź miejsce gdzie silnik łączy się ze skrzynią ,czy tam jest sucho?

objaw pasuje do padniętej pompy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzilem poziom oleju (troche stoi pochylony na bok) i po wyjeciu korka od wlewy olej wyciekl -jakies 0.5 do 1 litra.

Opublikowano

Sprawdzałeś za pomoca Vaga przy odpowiedniej temperaturze itp ?

Opublikowano

A biegu w ogóle na wyświetlaczu się pokazują??? Bo jak nie to coś nie tak jest z kostką łączącą.. ostatnio też to miałem jak przejechałem przez ogromną kałużę - najpierw nie było wstecznego, później D - chodził tylko na 2,3 i 4... postał 2 godziny, wysechł i jest dobrze. Pewnie będę musiał wyciągnąć wtyczkę i psiknąć kontaktem, ale teraz jestem daleko od domu i nie mam jak..

Opublikowano

Poczytaj w dziale układ napędowy i przeprowadż adaptację skrzyni

Opublikowano

Poczytaj w dziale układ napędowy i przeprowadż adaptację skrzyni

To nie ta skrzynia. U Kolegi coś się najprawdopodobniej rozpadło w środku, moze pompa oleju, może sprzęgło. Jeżeli mieszka w UK i nie da rady kupić drugiej skrzyni to można myślę postawić na aucie krzyżyk i na złom albo do Polski na klamoty :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za dotychczasowa pomoc.

Auto stoi jak zaczarowane :evil: bede musial poczekac na mojego mechanika ktory wlasnie pojechal na wakacje z rodzina :wallbash:. Jak wroci to napewno tam zerknie, ale obawiam sie ze bede musial kupic nowe auto i to juz na pewno nie bedzie automat :>

Oczywiscie dam znac jezeli bede znal przyczyne problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.