Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi


Dastin

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie były wymienione  i lutowane do pinow . Z dziwnych rzeczy to sporo smaru było w kostce ale to oczyscilem..aaa i lekkie zwarcie się zrobiło na wiazce przy wyciaganiu bo zapomnialem akumulatora odpiac...

Edytowane przez Siwy1807
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić. Miałem te same objawy. Dwukrotnie wymieniłem zamek kierowcy, raz moduł kierowcy. (w drzwiach). Z pilota drzwi kierowcy nie zarygluje (pozostałe zamykają się prawidłowo), zamykanie jedynie mechanicznie z kluczyka. Stawiam na uwalony moduł komfortu.

PS. Wiązkę drzwi kierowcy wymieniłem na nówkę.

Edytowane przez bsp5020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu wywalił by na kompie zapewne. U mnie nie zamyka z centralnego drzwi kierowcy i pasażera, nie podswietla swiatelek w boczkach w tych drzwiach. A z tylu nie działa tylko podświetlenie nóg. Fis pokazuję dobrze które drzwi otwarte

Edytowane przez Siwy1807
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa podświetlenie pod kierownicą, FIS prawidłowo pokazuje otwarte/zamknięte drzwi. Światełko drzwi boczka martwe. Sygnał zanim dotrze do modułu komfortu przechodzi przez moduł drzwi kierowcy jak mniemam, stąd ten błąd. Dalej sygnał nie idzie - i tu upatruje braku identyfikacji jako modułu komfortu (brak jego błędu). Najpewniej byłoby upolować taki sam moduł i podmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ma ktoś może zdjęcia z pierwszej strony postu (instrukcja) gdzieś zapisane i może się nimi podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...