Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Czujnik zużycia klocków


moscic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ktos wie jak wymienic caly przewod zuzycia klockow?

20110626062.th.jpg

20110626065.th.jpg

20110626066.th.jpg

Ciagle mi sie wlaczala kontrolka od klockow. Czasami w czasie jazdy, czasami po przekreceniu zaplonu. Roznie. Postanowilem to sprawdzic. Doszedlem do wniosku ze to musi byc przewod od czujnika zuzycia klockow. Po odcieciu wtyczki okazalo sie ze jeden przewod jest tak jakby przepalony (jest po prostu czarny, ciekawe dlaczego bo nie wydaje mi sie zeby tak musialo byc). Okazalo sie rowniez ze ktos juz kiedys grzebal w tym. Bo czujnik ABS powinien isc w tym samym przwodzie gumowym. U mnie jest odciety i dolozony drugi przewod od ABS. Teraz chcialbym wstawic normalnie tak jak powinno byc. Jeden gumowy przewod razem z ABS i czujnikiem klockow. Tylko nie wiem jak one ida dalej. Czy ida one bezposrednio do sterownika pompy ABS?

Prosze o foty jak ktos ma.

Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202418.0 tutaj masz co nieco o tym opisane.

za gumowym kapturkiem przy nadkolu masz wtyczki tam je wypinasz i masz już prawie cały kabel w ręku.

moim zdaniem nie warto kupować całego nowego przewodu od ABS za około 80zł/szt. lepiej coś pokombinować samemu i tak na to nikt nie patrzy byle by działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poczytalem i doszedlem do wniosku ze byc moze wina lezy tam dalej w srodku. Bo nie wiem jak ktos to podlaczyl skoro dolozony zostal jeden przewod. Jutro bede patrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...