Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Tanie odtwarzacze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zamiar kupić coś takiego http://allegro.pl/dotykowy-ekran-canva-cn-6311-divx-tv-usb-sd-mp3-i1671187836.html Chciałbym poznać opinie kogoś kto używa albo używał takiego lub innego taniego odtwarzacza, bo nie wiem czy jest sens zawracać sobie tym głowę.

Jak ładujesz do auta ktore idzie na sprzedaż w miejsce "normalnego" odtwarzacza to na upartego może być :bag:

Nie kupuj tego absolutnie. Nawet wyglądu to nie ma. O dźwięku już nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie już nawet wole polecić kupowanie używanego radia ze szrotów. Często można wyhaczyć porzadne, niezniszczone w dobrej cenie. Ja do dostawczaków już 3 wyciągnąłem, działają do dzis a dałem po 100 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów i szydzenia z tego radia,to rzeczywiście jest to sprzęt niskiej jakości. Ja bym ci radził poszukać czegoś używanego. w tych pieniądzach wyhaczysz naprawdę dobry sprzęt. Już nie mówię o Alpinach ale nawet jakiegoś Pionka.

Ten sprzęt to po prostu poezja przy twojej propozycji

http://allegro.pl/radio-kenwood-kdc-415ur-model-2011-mp3-usb-gw2l-i1672397632.html

A jeśli chcesz zabłysnąć to doskładaj trochę PLN i kup JVC używkę wychaczysz za 500zł

Mam na myśli odtwarzacz dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiałem się czy kupić radio firmy Peiying bo można wyrwać w dobre cenie i z fajnymi bajerami. Zdecydowałem jednak że dołożę trochę i kupię coś markowego i dobrego. Kupiłem Alpine CDE-120RR za 360zł i jestem mega zadowolony :wink4: Ma to co potrzebne - CD/mp3 Aux i USB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiałem się czy kupić radio firmy Peiying bo można wyrwać w dobre cenie i z fajnymi bajerami. Zdecydowałem jednak że dołożę trochę i kupię coś markowego i dobrego. Kupiłem Alpine CDE-120RR za 360zł i jestem mega zadowolony :wink4: Ma to co potrzebne - CD/mp3 Aux i USB :)

Radio ma przede wszystkim dobrze grać a o tym nawet nie wspomniałeś :decayed:

Dobry wybór :good:

Jak ktoś chce lans i pelno bajerów to niech wyreza stacje multimedialną opartą na kompie. Gdzies cos takiego widziałem, nie wiem czy nie u nas na forum :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...