Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Sklejenie tapicerki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

W mojej niuni odkleiła się dosyć dziwnie tapicerka przy poduszce od pasażera,czy ktoś z was miał podobne wady i mam pytanie czym najlepiej to skleić?

zdjcie0013i.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Może klejem z technicola 2 składnikowy do plastiku. Myślę że powinien pomóc.

Opublikowano

tylko uważaj żebyś nie zakleił poduszki :wink4:

swoją drogą to częsty przypadek w przedliftach, przy słupkach, przy przedniej szybie widzę, że też Ci odłazi decha...

Opublikowano

tylko uważaj żebyś nie zakleił poduszki :wink4:

swoją drogą to częsty przypadek w przedliftach, przy słupkach, przy przedniej szybie widzę, że też Ci odłazi decha...

To jest częsty przypadek prawie w każdej Audi z tych lat. U mnie też gdzie nie gdzie się podniosło :angry:

Opublikowano

W moim wozie też odchodzi przy słupkach i szybie ale nic nie robie bo może być jeszcze gorzej :)

Opublikowano

W moim wozie też odchodzi przy słupkach i szybie ale nic nie robie bo może być jeszcze gorzej :)

to żeby skleić, to najlepiej wyciągnąć dechę, a z tym jest deczko roboty :decayed:

Opublikowano

Trochę roboty i to trzeszczenie po złożeniu :>

Opublikowano

Mam ten sam problem. Ale wyciagac cala deche? wiadomo ze nie nie złoże potem tak jak byc powinno będzie skrzypiec. Czyli czym najlepiej skleic? moze kropelka? :disgust:

Opublikowano

Nie wiem w czym macie problem , ja założyłem deske po flokowaniu i nic nie trzeszczy

Opublikowano

Nie wiem w czym macie problem , ja założyłem deske po flokowaniu i nic nie trzeszczy

Tobie sie udało ale ja nie wiem czy bym sobie poradzil wiec wole to jakos skleic bez zdejmowania dechy

Opublikowano

Nie wiem w czym macie problem , ja założyłem deske po flokowaniu i nic nie trzeszczy

Tobie sie udało ale ja nie wiem czy bym sobie poradzil wiec wole to jakos skleic bez zdejmowania dechy

zdjecie deski to nic trudnego :wink4:

srednio rozgarniety szympans dałby rade wiec do dzieła :decayed:

Opublikowano

mi odlazlo przy slupkach pomogl klej do szyb :good: trzyma juz drugi rok :cool1:

Opublikowano

Wszystkie śrubki poprzykręcać i nie ma prawa piszczeć, to Audi nie Fiat...

Opublikowano

klej do szyb

ten czarny ?
Opublikowano

klej do szyb

ten czarny ?

tak w takiej tubie jak silikon :)

Opublikowano

No to podlepię jutro.

Opublikowano

No to podlepię jutro.

tylko uwarzaj na ciuchy tapicerke itp.klej jest naprawde mocny schnie fakt po ok 2godz ale jak chwyci to na amen :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.