Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Powyżej 25st auto nie ciągnie z dołu do 1800obr


vronka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja niunia od zeszlego lata ma niefajna przypadłość. Powyżej 25st na dworze auto jest totalnie zamulone poniżej 1800obr. Szczególnie dobrze jest to wyczuwalne na 2 biegu - np dojeżdżając do aut, które już powoli ruszają ze świateł jadę na 2 biegu i obroty spadną do np 1200 to jeżeli nie wcisnę sprzęgła i nie "ślizgnę" nim lekko to nieważne czy mało gazu czy do dechy auto ledwo wchodzi na obroty. Powyżej 30st nawet z jedynki ciężko rusza. Po przekroczeniu 1800obr auto nagle wraca do normy i efekt jest taki jak by ktoś je z procy wystrzelił. Z przeróbek zaślepiony egr, nadkole od S wycięty kat i program w dynosoft wrocław. Wiem, że wypadało by zrobić logi dynamiczne ale chwilowo nie mam jak. może ktoś z opisanych obiawów będzie mógł podać podejżanych. Aha i dodam jeszcze, że od jakiegoś czasu turbo poza charakterystycznym świstem daje taki hucząco buczący dźwięk jak to się w starych autach typu maluch zdarzało słyszeć w głośnikach kiedy było jakieś przebicie i wraz ze wzrostem obrotów buczało coraz mocniej - ciężko to opisać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sytuacje poprawi tu montaz fmic.

Ale nawet na ori nie powinno byc az takiej tragedii.

:vaglogi: i będziesz miał trafną diagnoze a nie strzelanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sofcie nie ma dolu???

To cos nie tak zrob logi dynamiczne:1,3,4,7!!,8,10,11[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 10:19_________________________________________________Na dodatek moge potwierdzic ze tez mam nadkole S4,wyciety kat,wywalony EGR,turbo z AWX i soft 1.3BAR.I nie czuje roznicy w temperaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...