Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak przewozić dwójkę dzieci ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ze względu, że rodzinka się powiększyła mam trochę dylemat z przewożeniem ich samochodem.

Dwie dorosłe osoby, 2,5roczna córka i 10 dniowy syn.

Córka jeździ w foteliku takim do 16kg chyba a syn w nosidełku.

Jakie są opcje transportu?

Opublikowano

Córa na miejscu pasażera, a mama z synkiem na tyle

Opublikowano

Innej opcji chyba nie ma.

Z takim maluchem to na tyle raczej ktoś powinien siedzieć.

Opublikowano

Ja śmigając sam z córką 1,5 roku .. fotelik na miejsce pasażera bo sam dzieciak na tyle to nie za bardzo .

Opublikowano
  • Autor

Jak narazie to 3 osoby siedzą z tyłu ( żona zgrabna :P ).

Zrobiłem jedna jazdę z córką z przodu to musiałem jej buty zdjąć bo wszystko by było okopane a w czasie jazdy to spodobał się jej uchwyt na napoje a boje się pomyśleć co było by następne.

Opublikowano

za dużego wyjscia nie masz jak tylko przyzwyczajac dziecko do jezdzenia z przodu

a zonka z malenstwem z tyłu

ja mam 2letniego syna i 6 lat corke i jeżdza oboje z tyłu, z tymze młody na srodku bo jak siedział przy drzwiach

to były konwulsje :facepalm:

takze radze córke przyzwyczajać, zdejmij jej buciki na droge to ci nie obkopie auta

u mnie to nagminnie robia, na to nie poradzisz, troche to nasze a4 maławe

Opublikowano

troche to nasze a4 maławe

Ja tam nie narzekam na brak miejsca. Córcia chce mi kopnąć w deskę to ma problem bo nie może dostać nóżką :decayed:

Opublikowano

ja tam niestety musiałem wozić moje dwie córy z tyłu i jeździły same bo żonka wchodziła między nie, ale 30km dziennie w jedna stronę nie chciałem jej męczyć...

... a z przodu z jedną małą - nie było opcji - bo brak wyłącznika poduchy...spoko daliśmy rade a teraz już jeżdżą przodem do kierunku jazdy z tyłu więc wszystko widzą i my też

Opublikowano

Mój 3,5 letni syn z tyłu w foteliku a córka 6 miesięcy z tyłu w nosidełku nawet córka wracając z porodówki siedziała z bratem z tyłu a żona z przodu oczywiście- po co cisnąć się z tyłu jak z przodu jest wolne miejsce.

Opublikowano

U mnie podobnie jak u kolegów : corka 4 latka obok mnie a zona i 2 miesieczniak z tyłu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.