Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI vs 2.0 TDI wasze odczucia po przesiadce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Bardzo jestem ciekaw Waszych spostrzeżeń po przesiadce z 1.9TDI ( AVF, AWX ) na 2.0 TDI (BRD) Moze ktoś z Was miał przygodę z jednym i drugim rodzajem silnika. Chodzi mi głównie o Wasze subiektywne odczucia ( moc, przyspieszenie, kultura pracy silnika itp. ).

Opublikowano

Podsumowując opinie kolegów:

- nie idzie (mułowaty na niskich obrotach)

- pali dużo więcej

- telepie budą (w zakresie 1500-2200 obr)

- zawsze któryś wtrysk był już wymianiany

- "AVF po programie chodził lepiej"

:hi:

Opublikowano

chyba założycielowi wątku głównie chodzi o dynamikę i przyspieszenie :gwizdanie:

kolego, nie od dziś wiadome jest, że BRD ma fabrycznie zwalony soft silnika i stąd takie wrażenie, że on nie jedzie z dolnych obrotów :cool1:

podobno dobry program dodaje temu silnikowi skrzydeł :naughty:

Opublikowano

wpisuję się bo jestem też jestem ciekaw co sądzą ludzie po takiej przesiadce

Opublikowano

też temacik mnie zainteresował, a czy wszystkie 2.0 tdi miały fabrycznie FAPA

Opublikowano

czy wszystkie 2.0 tdi miały fabrycznie FAPA

niee

BLB nie miał

BRE kolegi też nie ma a co do reszty to nie wiem

Opublikowano
  • Autor

chyba założycielowi wątku głównie chodzi o dynamikę i przyspieszenie :gwizdanie:

kolego, nie od dziś wiadome jest, że BRD ma fabrycznie zwalony soft silnika i stąd takie wrażenie, że on nie jedzie z dolnych obrotów :cool1:

podobno dobry program dodaje temu silnikowi skrzydeł :naughty:

Dokładnie, chodzi o dynamikę tego silnika. Brat kupił A4 2.0 BRD 170KM a wczesniej jeżdził moim AVF i jest ogromnie zawiedziony mułowatością BRD. Niby 170KM a dynamika słabsza niż w 130KM. Fakt samochód smiga i ma kopa, ale efekt turbodziury lub błedu softowego na niskich obrotach moze budzić flustrację. Słyszałem opinię, że BRD z automatyczną skrzynią biegów dopiero potrafia pokazać na co je stać. Być może w zamyśle konstruktorów tego silnika była głownie współpraca z automatem :mysli: ...

Opublikowano

peAce wyślij brata na Mineralną to wróci zadowolony:)

Opublikowano
  • Autor

Jest juz to w planach :good:

Opublikowano

ja też na BRD przesiadłem się z AVFa i wiem o czym piszesz :wink4: u mnie auto nadrabia wyposażeniem jakie posiada i przyzwyczaiłem się do sposobu pracy BRD, chociaż teraz już jest na sprzedaż :wink4:

Opublikowano

BRD w bardziej liniowy sposób rozwija moc, dlatego pewnie nie ma uczucia tego "kopa", bo na papierze jest minimalnie lepszy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.