Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zdemontować prowadnicę szyby ?


bubbba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę wymontować zamek z tylnych prawych drzwi. Po odpięciu od zamka wszystkich cięgien, wyjęcie zamka blokuje prowadnica szyby. Nie wiem jak ją zdemontować. W dolnej części trzyma ją śruba torx, ale nie wiem gdzie ta prowadnica przymocowana jest w górnej części. Ma może ktoś odpowiednią wiedzę w tej kwesti ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opis na forum ale nie moge znalezc :confused4: moze to cos pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210214.0;highlight=zamek+drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opis na forum ale nie moge znalezc :confused4: moze to cos pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210214.0;highlight=zamek+drzwi

Dzięki za dobre chęci, ale w tym opisie nic nie ma na temat demontażu prowadnicy okna :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wyjęcie zamka blokuje prowadnica szyby. Nie wiem jak ją zdemontować. W dolnej części trzyma ją śruba torx, ale nie wiem gdzie ta prowadnica przymocowana jest w górnej części.

ramkaoknatyl.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zamek wychodzi bez zdejmowania prowadnicy-trzeba mieć jednak małą dłoń,bo mało miejsca ,ale idzie-dwa razy wyciągałem,choć z przednich drzwi,prowadnicę trzeba było lekko odgiąć,ale tył idzie bez większych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rysunku który zaprezentował steve69 widać, że prowadnica szyby wychodzi z całą ramką okna. Za dużo roboty jak dla mnie. Niestety zamka nie mogę wyciągnąć bo właśnie w tylnych drzwiach jest on tak jakoś dziwnie zamontowany, że mogę go poruszać tylko w górę i w dół wzdłuż tej prowadnicy. Kombinowałem chyba z pół godziny, pod kątem i prosto i jakoś nie mogę ominąć zamkiem tej prowadnicy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...