Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Chips

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zawirusowałem OOOO w Toruniu (zawsze to pod nosem jakby coś się działo złego).

Seria (bez kata, zaślepiony EGR) - 120,8KM i 257Nm

Chips - wykres poniżej

Wrażenia z jazdy - banan jak stodoła

43a043e3921677d9m.jpg

Czy to nie przesada z tym momentem??

Opublikowano

doj*b... ostro koksu :kox:

p.s ładna seria ...

Opublikowano
  • Autor

Może tak zostać ? :)

Opublikowano

Jak nie palisz zbytnio kapcia, to czemu nie.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kapcia raczej nie :) Ale wyprzedzanie na III i IV biegu jest teraz miodowate :)

Opublikowano

No niezły koks , jak tam sprzegło???

Opublikowano
  • Autor

No właśnie o sprzęgło się trochę boję :mysli:

Opublikowano

Daję Ci 3 miesiące i zaraz będziesz na big turbo wymieniał hyhyhy. Ta choroba jest zaraźliwa. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na razie chyba mi wystarczy :) Te dodatkowe koniki to po prostu dla czystej przyjemności z jazdy i bezpieczniejszego wyprzedzania ;)

Opublikowano

no bardzo ladny wykresik, gratulacje :th:

Opublikowano

wow, bardzo ładny wynik... gratki... :thumbup:

szkoda, ze z mojego 1zeta nie da się tyle wycisnąć na samym wirusie...:(

Opublikowano
  • Autor

Początkowo miało być delikatnie i bezpiecznie czyli do 135koników. Ale jako, że sama seria wyszła ponad 120KM a tunerowi za pierwszym razem wyszedł programik jak na załączonym obrazków postanowiłem nie wydziwiać. Trochę mnie ten moment przeraził bo widziałem proporcje 140KM 290Nm, ale najważniejsze to jazda z głową i mam nadzieję, że nic się nie posypie.

Opublikowano

z takim momentem to dwumas chyba niezłych drgawek dostaje , zbieraj kase na nowe sprzęgło vr6 , przy 3300 obr kończy się zabawa i dalej nic, szkoda że tak krótko ciągnie.

Opublikowano
  • Autor

z takim momentem to dwumas chyba niezłych drgawek dostaje , zbieraj kase na nowe sprzęgło vr6 , przy 3300 obr kończy się zabawa i dalej nic, szkoda że tak krótko ciągnie.

A czy jest możliwość "przesunięcia w prawo" charakterystyki mocy?

Opublikowano

zawsze jest taka możliwość :naughty: ale stracisz trochę niutów

Opublikowano

ladna seria :)

teraz jestem ciekaw ile wyjdzie z mojego u rogala bo serie mamy prawie identyczna....

ile mozesz miec wiecej dzieki temu ze masz brak kata i zaslepiony egr ? w stosunku gdbys tego nie mial zrobionego ?

Moment Obrotowy twoj mi sie teraz bardzo podoba ....

Opublikowano
  • Autor

Kilka dni wcześniej (mimo, że nie było kata i egr od dawna zaślepiony) to pewnie nawet 110KM by nie było :P

Ale po czyszczeniu turbiny źrebaczki się odnalazły :dance:

Może faktycznie szkoda, że tak szybko osiąga moc maksymalną. Czy skorygowanie tego wymaga zupełnej przeróbki programu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.