Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
duza roznica na tych heblach? w garage czekaja mnie takie na zalozenie tylko czekam az bede kolka zmienial jak sie cos ociepli a ciekaw jestem?:decayed:

Staje w miejscu:wink: róznica kolosalna

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

A tu dźwięk z wydechu:

Opublikowano

Jestem jak najbardziej ZA! :D

Opublikowano

Dobrze jest :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała przymiarka sorry za foty z kalkulatora :P jutro bedą lepsze :D

Na żywo jest petarda :)

Kapsle BBS zamówione, jeszcze założyć opony i dobrać dystanse

79827157.jpg

000hfr.jpg

93679544.jpg

Opublikowano

bbs inaczej wyglądać nie może :shock3:

Opublikowano

mruczy sobie pieknie :wink:

a fela to miazga :slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zrobiłem porządną przymiarkę i porządne foty :decayed: i niżej to co z tego wyszło:naughty:

ufuygiuh.jpg

mg6770.jpg

Przód na dystansie 10mm przy et 45 czyli teraz et35 i jest idealnie, rant poza obrysem nadkola:decayed:

mg6765.jpg

mg6758.jpg

Z tyłu trzeba jakiś dystans 15mm a reszte wyreguluje się camberem bo w quattro jest regulowany:naughty:

mg6766.jpg

A tak to wygląda na całości:kox:

mg6755a.jpg

No a tak się prezentuje hamulec S4 z tarczą 345 nawiercaną Zimmermann w tym kole

mg6761s.jpg

Oczywiście nie obeszło się bez niespodzianek:kwasny:. Przedni zacisk S4 styka się z kołem od wewnątrz na jego brzegach u góry i dołu:facepalm:

Więc w ruch pójdzie papier ścierny i spiłuje się z 5mm na rogach :ad:

Bobrze że jest gruby na jakieś 25-30mm, bo większy dystans mi się nie widzi

Opublikowano

fajnie to koło wygląda :kox:

Opublikowano

ty zakładaj opony na fele i dawaj je na auto a nie gołe fele przymierzasz:wink: swoja drogą fela jest bomba

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze muszę zainwestować w dystanse i spilowac heble i pomalować za tydzień sie przeprowadzam a potem urlop więc ogarnę to dopiero po urlopie. Sorry ale jeszcze musicie poczekać :decayed:

Opublikowano

Fela:slina: jaka rozmiar papucia zakladasz?

Opublikowano
  • Autor

opony mam 235 ale myślę teraz że mogłem kupić 225 :facepalm:

Chce ktoś NANKAND NsII 235/35/19???:decayed:

Widzę że się ludziom w PL koło się podoba, bo tu w IRL to marudzą że to podje..ki BBs RS i że jak do Dare RS założę dekielki BBS to żenada:doh:

Opublikowano

Luki papierem to ty żeliwny zacisk będziesz chyba szlifował ze 4 tygodnie...

Opublikowano
  • Autor
Luki papierem to ty żeliwny zacisk będziesz chyba szlifował ze 4 tygodnie...

Podjadę do firmy co się blachami zajmuje i mi zrobią:wink:

Opublikowano

W ty Irlandii niech lepiej zajma sie swoomi agrotuningami. Kolo jest kox i z deklami bbsa malo kto jest na tyle kumaty zeby powiedziec ze to fake

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mi ori 18 bbs rs nawet się nie podobają. A 19 dare rs 9,5j miażdży cyce:naughty: Zdjęcia tego nie oddają:wink: Jak bym chciał ori to bym kupił ale mi sie nie podobają:kwasny:

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 00:06 ----------

Oponki na kołach a koła już na aucie :decayed:

jqrj.jpg

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

Doszły jeszcze dystanse H&R 10mm przód i 15mm tył:wink:

Opublikowano

felga :slina:

Opublikowano

zapowiada się ciekawie, jednak fota musi być jak felga będzie na aucie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
felga :slina:

Czekaj aż zrobie foty jak auto sie prezentuje :grin:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

zapowiada się ciekawie, jednak fota musi być jak felga będzie na aucie :decayed:

No już są na aucie tylko foty musze zrobić:naughty:

Opublikowano

rób te foty:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.