Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5] 17978 moduł sterujacy Gorzów Wlkp


Escalide88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem nie mogę dostać się do innych części Vag bo wyskakuje mi 17978 moduł sterujący mianowicie załącza sie Abs kontrolka oleju ze brak i nie wiem co może być tego przyczyna jeżeli chodzi o błąd to myślę ze to błąd Imo ale odpala normalnie czasami zawiesi to moze komp przeczyta tylko co z reszta dlaczego pali się ABS i Brak oleju olej wymieniany wczoraj na bagnecie polowa wiec jest w normie

Dodam ze Obrotomierz tez nie działa a po dłuższej jeździe załączy się ASR i zegary wracają na swoje miejsce to tak jak auto postoi to tez nie włącza się ABS ani kontrolka tylko kawałek odpalę i zgaszę i lipa i na nowo

Proszę o rade

:17978 moduł sterujący zablokowany :[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 17:53_________________________________________________no i dziś nie zaświecił się ani asr ani abs i wszystko chodzi boje się ze to może wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik silnika zablokowany czyli moze byc złe kodowanie wprowadzone badź cos innego moze sie dziac .Trzeba sprawdzic czy gdzies woda sie nie dostała i nie zalała sterownika.Czy piny we wtyczkach sa ok.A auta były bite? moze gdzies z kablarnia sie cos dzieje i dlatego wszystko wariuje.ciezko tak na odległosć tak powiedziec jak sie tego wszystkiego nie widzi:)od kiedy tak sie dzieje.to sie stało nagle czy od dłuzszego czasu cos juz sie psuło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...