Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] wykres by Mr Motors

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Ładnie :kox: To AVF czy AWX?

Opublikowano

AVF aha i pompki seria :naughty:

pompki seria...

a może w serii wpadły tam AL'ki :mysli:

Opublikowano

AVF aha i pompki seria :naughty:

pompki seria...

a może w serii wpadły tam AL'ki :mysli:

Jak by miał AL to by było Km i Nm troszke więcej. :wink4:

Ale jak na seryjne pompki to wynik bardzo ładny :good:

Opublikowano

mozna powiedziec ze taki standardowy mod jak na avf brd fmic i soft

wiadomo robota profi

Opublikowano

jak za 3 tyg zobacze u mnie takie kreski bede happy

:good: kolejny By Mr Motors

Opublikowano

Koszt modyfikacji ?? pomijam program .

Opublikowano
a tak pod maską wszystko wygląda seryjnie,jestem zadowolony z tego co wyszło good...Icek chińczyk

tym samym tokiem ide..

IC chinczyk 14 stka?

Koszta jakie? nie wiem jak u kolegi ale FMIC I BRD to wydatek 2 tys zł :good: jeszcze turbo AWX mozna pogonic, wywalenia kata 100 zł

Opublikowano

i swoj IC czyli 1tys do odzysku

Opublikowano

Za IC dostaniesz z 150-200 zł

Opublikowano

i swoj IC czyli 1tys do odzysku

ta z pewnoscia...

zawsze jest tak ze jak zmieniasz to kupujesz cos "lepszego" wtym przypadku wiekszy IC - wiec on jest w cenie , a takich normlanych jest wsrocz i kosztuja grosze...

Czyli modyfikacje na okolo 3-3.5 tys ze strojeniem +- 500zl .

Czyli 2k wiecej za ...10koni i 15NM

:gwizdanie: :gwizdanie: , no ... baza do dalszych modow jest ale trzeba kolejne tysiaki pakowac .

Opublikowano

i swoj IC czyli 1tys do odzysku

ta z pewnoscia...

zawsze jest tak ze jak zmieniasz to kupujesz cos "lepszego" wtym przypadku wiekszy IC - wiec on jest w cenie , a takich normlanych jest wsrocz i kosztuja grosze...

Czyli modyfikacje na okolo 3-3.5 tys ze strojeniem +- 500zl .

Czyli 2k wiecej za ...10koni i 15NM

:gwizdanie: :gwizdanie: , no ... baza do dalszych modow jest ale trzeba kolejne tysiaki pakowac .

chodzilo o to ze turbo ,kat i IC i ma 1tys odzysku :wink4:
Opublikowano
Czyli modyfikacje na okolo 3-3.5 tys ze strojeniem +- 500zl .

Czyli 2k wiecej za ...10koni i 15NM

gwizdanie gwizdanie , no ... baza do dalszych modow jest ale trzeba kolejne tysiaki pakowac .

w zyciu muzyna

do turbo dołozoylem z 600 zl

FMIC 800

PD 1200 swoje za 600 spokojnie pogodnie...

wychodzi 2 K + strojenie i nie wiem gdzie tu 3,5 tys?

Opublikowano

no a ile program ? :> .

dalej widze 2k roznicy .

Rozjasnij jak sie myle :tongue4:

Opublikowano

Program kosztuje 1500zl bez znizek.

Myślałem ze wyjdzie więcej niestety Alki po 260tys

Wrzucę swój dla porównania:

marewelgmailcom.jpg

Opublikowano

marewel jakie masz korekcje na pompkach?

Opublikowano

Na 1 dochodziło do 2 teraz nawet nie wiem.

Czułem ze coś kuleją bo ciężej palił na ciepłym.

Opublikowano

panowie propo kosztów...dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają... :gwizdanie: ICka mam 14cm....Nie oszukujmy się nigdy ale to nigdy pieniądze włożone w auto nie zwrócą się przy sprzedaży ale najaważniejsza jest radość...radość z jazdy..bezcenne,czasami wsiadam w moje OOOO i pokonuję dzięsiątki km ot tak bo lubię..bo lubię prowadzić prowadzić moje OOOO ,nie,nie dopisuję ideologii do auta ale te auta coś w sobie mają,to uzależnia ps:teraz lubię jeszcze bardziej... :cool1:

to prawda czasem wyjezdzam na miasto bez celu i pokonuje te km :decayed: i czasem cos sie trafi :kox:
Opublikowano

Tez mam chinczyka 14 i jakos daje rade,chociaż chlopaki z forum pisali ze ma za maly przeplyw.

Opublikowano

przeczytałem cały wątek...sam mam zamiar inwestować w IC i BRD i bardzo mnie interesują wykresy ale tutaj wykresu nie widać :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.