Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Zwykła zielona A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Jako, że zapisałem się na forum, trzeba przedstawić autko :)

Audi kupiłem dwa tygodnie temu, świeżo po EU kontrol, czyli dokładnym sprawdzeniu, tu w Norwegii i mam nadzieję, że nie będzie sprawiać problemów.

Dane auta:

Rok produkcji: 1995

Przebieg: 210000 tys.

Kolor: Zielony

Silnik: 1,6 Benzyna

Nadwozie: Sedan

Wyposażenie:

- 2x airbag

- ABS

- Wspomaganie kierownicy

- El. lusterka

- Immobilizer

- Alu felgi 15"

- Centralny zamek (z kluczyka)

+ koła zimowe

Golas ale jak na 16 lat to jest ok :)

W planach:

- podłokietnik

- światła z tyłu (czerwone) (ZROBIONE :))

- fotele lepszej jakości (kierowcy ma dziurę)

Oto kilka fotek:

p1050957800x600.th.jpg p1050956800x600.th.jpg p1050955800x600.th.jpg p1050958800x600.th.jpg p1050954800x600.th.jpg p1050953800x600.th.jpg

Opublikowano

ładna seria, jest co przy nim modzić także powodzenia w zmianach, zerknij po autach klubowiczów zawsze coś podpatrzysz coś zmieniać :good:

Opublikowano

fajna sztuka do modzenia dobra :) tylko dlaczego 1,6 ?

Opublikowano
:good: za silnik i wypas :wink4:
Opublikowano

fajna sztuka do modzenia dobra :) tylko dlaczego 1,6 ?

hmm, tu to jest bez różnicy, czy diesel czy benzyna, osobiście na teraz wolę benzynę, ponieważ koszty są niższe a tu sporo kosztują naprawy, poza tym spalił mi ok. 6l / 100km więc jest ok :)

Opublikowano

fajna sztuka do modzenia dobra :) tylko dlaczego 1,6 ?

hmm, tu to jest bez różnicy, czy diesel czy benzyna, osobiście na teraz wolę benzynę, ponieważ koszty są niższe a tu sporo kosztują naprawy, poza tym spalił mi ok. 6l / 100km więc jest ok :)

zartujesz chyba?? ja jak mialem 1.6 to na trasie mniej jak 7.8 nie dalo sie zejsc.

Opublikowano

Właśnie nie :) sam się zdziwiłem bo dopiero co kupiłem i myślałem, że będzie dużo więcej... na 51l zrobiłem 811km więc rachunek jest prosty = 6,2l, większość na trasie ale i po mieście było nie mało. Następnym razem napiszę ile spaliła znowu :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Wczoraj nareszcie zamontowałem lampy po I lifcie, kupione od kolegi z forum, oto jak się teraz prezentuję zielona:

zdjcie054a.jpg

Również boczne kierunkowskazy zmienione zostały na białe:

zdjcie053x.jpg

W środku też niewielkie zmiany ale cieszące oko, czyli mieszek i gałka z obwódką:

zdjcie049q.jpg

oraz oryginalne światło stopu:

zdjcie048t.jpg

Opublikowano

tak po dodaniu tych fot to calkiem wporzo nie lepiej bylo 1,8 lub ,18T pali prawie tyle samo co 1,6 a jest ta moc jednak

Opublikowano

Niestety, nie było dużego wyboru gdy kupowałem, więc jest 1,6. Na razie mi wystarcza na dojazdy do pracy :)

Opublikowano

Z tym spalaniem to sobie chyba żartujesz :tongue4:

Opublikowano

nie, no średnio pali mi 7l :) sam byłem w szoku, bo jednak mały silnik jak na wagę auta, ale tylko się cieszyć, tu (w NO) za bardzo nie da się pojechać szybciej, może też dlatego :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.