Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Proszę o pomoc VAG 311


martin204

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem na allegro kabel... taki ( http://allegro.pl/fv24h-najnowszy-oryg-vag-kkl-interfejs-vw-audi-cd-i1637171735.html) zainstalowałem polski vag 4.09 komunikuje się jak należy (przynajmniej tak mi się wydaje) test silnika... liczników... itp...

Natomiast zainstalowałem VAG 311 (2) po wstępnym teście w opcjach gdzie ustawiamy porty pokazuje ok... natomiast jak próbuję ustawić auto skanowanie to program przestaje działać ... i się zawiesza .

Komputer to DELL Inspiron 1520 system operacyjny VISTA biznes.

Proszę o pomoc z góry uprzejmie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie i odgrzeje przy okazji kotleta ,co prawda problem nie rozwiązany ale moze ktos zna odpowiedz :) otóż mam to samo co kolega wyżej ,raz udało mi sie połączyc i cos odczytac a niestety później jakby sie zawiesił i wyskoczył komunikat że "program nie odpowiada"...a teraz mam to samo za kazdym razem gdy chce cos zdiagnozowac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij sobie na skrót vaga na pulpicie prawym przyciskiem myszki i zaznacz "Uruchom jako administrator" - wtedy nie powinien się wieszać na Viście a jeśli dodatkowo będzie komunikat się pokazywał po wejściu np. w 01 Engine że port COM nie odpowiada to wypnij i ponownie wpnij wtyczkę USB od interfejsu do laptopa. Jeszcze jedna uwaga dla tych, którzy mają Avasta jako program zabezpieczający kompa aby nie klikać odruchowo w OK po pojawieniu się jego okienka dialogowego tylko wybrać "Otwieraj normalnie" a nie "Otwieraj w środowisku izolowanym [sandbox]" bo logi się nie zapiszą w folderze LOGS programu VAG-COM. Podobne problemy są jeśli instaluje się Vag-Coma na lapkach marki ASUS (czy podobnych) lub przy Windowsie 7 64 BIT ale to już odrębny temat i nie chce mi się szukać linków do rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo uzyc szukajki problem był omawiany wiele razy...

Closed :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...