Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALZ] Włącznik świateł awaryjnych, autoalarm?


wyspa7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj kolejny dzień rozgryzałem tajniki autka...

Jeden kluczyk (scyzoryk) mi nie działał, ale po włożeniu go do stacyjki, chyba odpaliłem autko, zgasiłem....i zaczął działać - otwieranie, zamykanie i tak dalej. Czy ktoś może mi wytłumaczyć co się stało ?? Dlaczego zaczął działać.

Druga sprawa...to po zamknięciu autka z pilota...zaczyna migać dioda w boczku kierowcy i jest podświetlony włącznik świateł awaryjnych przez chwilę. Po około 30 sek gaśnie (dlaczego, co się wtedy dzieje). Myślałem, że to może autoalarm się uzbraja... ale chyba nie.

Zamknąłem się w aucie z kluczyka, włącznik św. awaryjnych zgasł po czym otworzyłem maskę siedząc w środku, wówczas się ten trójkącik znowu rozświetlił...co z nim jest....i dlaczego tak działa..

Na koniec jeszcze zapytam o wyłącznik airbagu pasażera, o jego pozycję. W instrukcji mam napisane ze jest w schowku...ale u mnie nic nie ma. Czy jest jeszcze inne miejsce gdzie umieszczali ten wyłącznik??

Ufff, chyba to wszystko na teraz. Użyłem szukajki lecz nic ciekawego na ten temat nie znalazłem, wiec proszę nie odsyłajcie mnie do niej, no chyba ze masz linka;)

Pozdrawiam[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 19:43 _________________________________________________podbijamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajnie sie kluczyk aktywowal. gdy przkreciles stacyjke odebrany zostal impuls imo.

wlacznik swiatel awaryjnych jest podswietlony zawsze gdy jest aktywna elektonika auta. gdy zamykasz samochod elektronika idzie spac. gdy byles w aucie chyba sie zamknales z pilota??? chyba ze miales otwarte okno :decayed:

ten wlacznik awaryjnych ma zwrocic uwage twoja ze cos nie tak jest. czyli ze sa otwarte ktores drzwi lub maska.

wylacznik airbag pasazera jest opcja. jezeli nie ma go w schowku tzn ze go nie ma. mozna go sobie zamontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie instrukcje obsługi , w Audi 90 zł . :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie ma go w schowku tzn ze go nie ma. mozna go sobie zamontowac

Duży problem z czymś takim? W B5 jest też dodatkowe oświetlenie (w panelu przednim na podsufitówce) informujące o fakcie wyłączenie poduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zdemontowac schowek, wyciac otwor na stacyjke. podlaczyc zlaczke dezaktywacji do stacyjki dezaktywacji. w lampce jest stosowna wiazka, potrzebna tylko kontrolka.

w B6 potrzebna jest dodatkowo wiazka, i kontrolka ktora znajduje sie w miejscu szufladki na monety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...