Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No w sumie to masz racje.Te glupie przepisy :kwasny:

To chyba pozostaje jedynie Europa.

Opublikowano
  • Autor

poziu wyreza :kox:

a tak naprawdę to jest koleś w wawie co naprawia i przerabia lampy..trza się do niego wybrać..

no chyba że kupisz takie cudeńka http://allegro.pl/item305218527_nowy_ford_mustang_2005_2008_super_chrome.html

:kox:

Ja pitole Adaś co to jest hyhyhy

No to trzeba sie wybrać bo widze lipa

Opublikowano

Po to zeby policja nie wlepiala mandatow i zeby nie zabrali dowodu

jak uda Ci sie podbic przeglad to policja nic ci nie zrobi wtedy niech sie sapia do tego co przeglad zrobil.

Opublikowano

żeby nie było OT - znajomek śmiga Mustangiem na czerwonych kierunkach i jakoś nie narzeka, wszystko jest do zrobienia ;)

Opublikowano
  • Autor

Niestety tak nie jest , pały zabierają dowodzik i uj to ich obchodzi ze masz przegląd.

Jasne że można latać na czerwonych , tylko że od 2 lat nie mam prawka i nie chce sie tłumaczyć przez lampy ...........

Opublikowano

myslalem ze sie tego nie czepiaja bo znajomy jezdzi A8 amerykancem juz z rok na czerwonych kierunkach i nic...

Opublikowano

Niestety tak nie jest , pały zabierają dowodzik i uj to ich obchodzi ze masz przegląd.

Jasne że można latać na czerwonych , tylko że od 2 lat nie mam prawka i nie chce sie tłumaczyć przez lampy ...........

Bys je w koncu zalatwil... :D

Opublikowano
  • Autor

Robi sie już :P

Jutro kasujemy te posty mocno w temacie hyhy

Opublikowano

Niestety tak nie jest , pały zabierają dowodzik i uj to ich obchodzi ze masz przegląd.

Jasne że można latać na czerwonych , tylko że od 2 lat nie mam prawka i nie chce sie tłumaczyć przez lampy ...........

Bys je w koncu zalatwil... :D

Wystarczy kliknąć :Dhttp://www.allegro.pl/item304671509_prawo_jazdy_stare_ale_jare_.html

Opublikowano

ja wyrezam żółte kierunki w 5 minut, posklejam na mój magiczny klej i pały będą zachwycone :kox::naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 11:02 _________________________________________________http://cgi.ebay.com/ebaymotors/05-06-07-FORD-MUSTANG-V6-GT-LED-CHROME-TAIL-LIGHTS-LED_W0QQitemZ370018387556QQcmdZViewItem?hash=item370018387556

Opublikowano

Oniak

Dzisiaj był 1 taki mustang na giełdzie w Slomczynie. Jako że wiedziałem ze szukasz lamp to podchodzę i patrzam, a tam czerwone :rant:. Wiec odpuściłem :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj widziałem w wawie GT i miał światła diodowe , kibel totalny :(

Opublikowano

Wczoraj widziałem w wawie GT i miał światła diodowe , kibel totalny :(

generalnie Ford to kibel .... :naughty:

Opublikowano

Wczoraj widziałem w wawie GT i miał światła diodowe , kibel totalny :(

generalnie Ford to kibel .... :naughty:

i znowU zgodzę się z moim prześwietnym przedmówcą Spankyejem :naughty::decayed:

Opublikowano

Wczoraj widziałem w wawie GT i miał światła diodowe , kibel totalny :(

generalnie Ford to kibel .... :naughty:

i znowy zgodzę się z moim prześwietnym przedmówcą Spankyejem :naughty::decayed:

a spróbuj sie niezgodzic .... :naughty::drunk:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam tego kibla z przyjemnością poupalam :)

Opublikowano

zgodzę się tym razem z oNem, że benzynke się upala z przyjemnością

a gnojówkę.... wiecie co :naughty:

Opublikowano

zgodzę się tym razem z oNem, że benzynke się upala z przyjemnością

a gnojówkę.... wiecie co :naughty:

Poziek Ty to jak choragiewka ... :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

Benzyne może i tak ale pisząc to chyba nie myślałeś o swojej kosiarce :tongue4:

Może już starczy tego pitolenia , bo ja nadal szukam lamp.

Opublikowano

oNo tak mi przyszło do głowy jest taki gościu co reza ksenony w wawie, może i lapmy będzie wiedział jak przerobić

xenon.waw czy jakos tak się zwał[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 10:10 _________________________________________________WWW.XENON.WAW.PL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.